eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Number of newspapers and citizens of eWorld

Go down

Ozujak 2009. - Number of newspapers and citizens of eWorld Empty Ozujak 2009. - Number of newspapers and citizens of eWorld

Postaj  Johny Stulic 19/4/2009, 18:16

Number of newspapers and citizens of eWorld

Prvo želim reći svojim pretplatnicima da čitaju 3. novine eSvijeta sa 1788 pretplatnika.

Hvala svima na čitanju, glasanju i pretplatništvu.

Nadam se da će jednog dana (ili noći) ove novine biti prve novine eSvijeta koje će doći do 5000 pretplatnika.


Danas (Dan 478. Novoga Svijeta) Vam donosim jednu zanimljivu statistiku o broju novina i stanovnika eSvijeta i njihovih promjena u zadnjih 40 dana.

Prije 40 dana sam napisao ovaj članak:
Newspapers of eWorld


Danas je situacija ovakva:

obrazek
obrazek

Kliknite na sliku za bolju razlučivost


Danas imamo 91.876 građana i 28.264 novina na eWorld.

U prethodnoj verziji igre, otvaranje listova je besplatno. Zbog toga je veliki broj novina u eWorld danas.


U posljednjih 40 dana imamo 31800 novih građana i 1810 novih novina u eSvijetu.

5 novih zemalja su došle eSvijet u zadnjih 40 dana, ali samo Srbija ima više od 1000 stanovnika. Oni imaju 1806 stanovnika!

No, najveće iznenađenje u eSvijetu u posljednjih 40 dana je Mađarska. U 40 dana imaju 6700 novih građana. Njihova populacija narasla preko 6 puta u zadnjih 40 dana!

Rumunjska ima 2814 novina i prvi su u eSvijetu po broju novina.

Zanimljivo je, da jedna od većih zemalja, Švedska, ima skoro isti broj novina i građana.


Komentirajte, glasajte, pretplatite se i pomozite da pomognem što većem broju ljudi.

Tko nije, neka pogleda moj zadnji članak, mislim da će Vam pomoći:

Cheapest way to keep your wellness at 100

Uživajte!!!

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.