eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009 - *****Vratimo eHrvatsku na pravi put - rocker-ma*****

Go down

Prosinac 2009 - *****Vratimo eHrvatsku na pravi put - rocker-ma***** Empty Prosinac 2009 - *****Vratimo eHrvatsku na pravi put - rocker-ma*****

Postaj  Zerocool12 28/12/2009, 23:40

Cijenjene državljanke i cijenjeni državljani eHrvatske, hvala vam na povjerenju.

Prvo da vam svima čestitam blagdan sv.Nikole.

Na današnji dan, dali ste mi povjerenje i čast da vodim ovu predivnu zajednicu u svijetliju budućnost. Koliko god je to sve lijepo i krasno, koliko god medalja na mom profilu izgledala primamljivo, ja sam svjestan da uz to dolazi ogromna odgovornost prema svima vama i da nemam pravo na pogrešku ni u kojem slučaju.

Na kraju ovog uvoda, zahvalio bih se svojoj stranci, HDS-u, na ponovnoj prilici i ukazanom povjerenju, koje mislim opravdati u ovom mandatu, na čast i zadovoljstvo svih eHrvata.

Sastav vlade je sljedeći:

Premijer: Borkan

Ministar Obrane: Kokach
Doministar Obrane: HisAirness
Zapovjednik ZDRUGa: elessar1977

Ministar rada i socijalne skrbi: Starac
Zamjenici MRSSa: delboy1512, TripleM, Marius Black

MVP: Atea
Zamjenik MVPa: srdant

Ured Dobrodoslice: Tripl3
Agencija za nekretnine: Sapy
Ured za dijasporu: Moroplovac

Ministarstvo Obrazovanja: Ekipa koja ga ja i dosad vodila, na čelu sa ministricom Venax
Zavod za zdravstvo: Selector

Ministarstvo Informiranja RH: Friend Freeman

Preuzimanje organizacija

Preuzimanje državnih organizacija se ostvarilo danas, 6.12.2009., u 13h. Preuzimanje je proteklo u mirnom i prijateljskom tonu, te smo većinu najbitnijih stvari riješili. Upućen sam u neke unaprijed dogovorene stvari sa saveznicima, i mislim da ćemo sve detalje riješiti u narednih dan-dva.

Nekoliko passova od nekih orgova nedostaje, i pošto sam sudjelovao u prošlom preuzimanju vlasti, jasno mi je zašto su dvije organizacije izostavljene sa popisa, pa se nadam da ćemo to riješiti tokom sutrašnjeg dana, na zadovoljstvo svih.

Isto tako dobio sam pristup na edenu, pa bi se o dugu savezu i detaljima oko plaćanja trebali srediti tokom ovih dana. Trenutno me skoro kap strefila kad sam čuo koliko smo točno dužni, jer je cifra čak i veća od onog u prošlom članku. Uglavnom, oko duga ćemo raspravljati, pokušati ga smanjiti i umanjiti cifru koju eHrvatska mora plaćati kao članica EDENa.

Rad Vlade

Rad vlade i nekih ljudi unutar nje moram još konkretno definirati sa svakom osobom, stoga ću osobno sa svakim ministrom i doministrom obaviti razgovor u detalje preko chata ili MSNa. Vrijedni ljudi su u timu i mislim da će svi opravdati moje povjerenje. Nakon toga, svima će biti jasno kome se za što moraju javiti i gdje, te ću pojasniti detaljno kako država funkcionira, i pojedina ministarstva unutar nje.

U sljedećih par dana neke članove vlade, zajedno sa mnom, očekuje inventura državnih orgova, proračun potrošnje nekih ministarstava gdje mislimo da se troši previše i pokušamo tu potrošnju smanjiti na najmanju moguću razinu.

National Goals

Kao što vidite, national goalsi su već postavljeni i izgledaju previše, naravno, za neke. Ja mislim da su realni, u svakom slučaju.

Za GDP je realno očekivati lagani porast tokom ovih mjesec dana, s obzirom da imamo dosta mlade populacije koja je aktivna i koji će lagano napredovati u skilu i u plaći. Realno je očekivati porast između 15 i 25%, ovisno o globalnoj situaciji i stanju cijena proizvoda na marketu, no manje od 15% ne očekujem ni u kojem slučaju.

Porast populacije od 10% je nešto normalno što se događa s obzirom na ovakav natalitet ljudi u eHrvatskoj. Sad ih samo moramo zadržati i ostvariti konstantno povećanje broja aktivnih ljudi.

Zadržavanje naših teritorija je cilj cijelog EDENa i plan za obranu naših teritorija je na prvom mjestu. Svakako da se može svašta dogoditi, ali konačan ishod je valda već svima poznat, stoga me u ovom slučaju ništa ne može iznenaditi. Uvijek 3 koraka unaprijed razmišljamo, pa čak i u najgorem slučaju, te imamo ljude koji imaju riješenje za svaku situaciju.

Teški dani su pred nama, nemam vam šta puno obećati, stanje je alarmantno, pogotovo poznavajući narav naših susjeda, Mađarske, Srbije i Slovenije. Isto tako, blagdani su pred nama i svi problemi koji dolaze s njima će se uskoro osjećati.

Nadam se dobroj suradnji, zajedništvu kad se brani eHrvatska i kvalitenom radu i odnosu sa svim ljudima u eHrvatskoj.

Napomena: Pošto imamo prvu damu MissLittleBambi, u slučaju da mene nema na chatu, moguće je da se obraćanjem njoj dođe do mene iz već sad, očitih razloga ili obrnuto. Unaprijed hvala na razumijevanju.

Ponosni predsjednik eHrvatske,
rocker-ma.

Zerocool12

Broj postova : 73
Join date : 28.10.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.