eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - Vracam se Hrvatska tebi...

Go down

Sijecanj 2010. - Vracam se Hrvatska tebi... Empty Sijecanj 2010. - Vracam se Hrvatska tebi...

Postaj  moretousic 23/1/2010, 23:11

Vracam se Hrvatska tebi...

EDIT #2: Zamolili me ovi moji iz stranke da se kandidiram za Kongres kao dio anti-TO strategije, ako će je biti, pa vas molim da pratite službene novine HLD-a u idućih nekoliko dana za više informacija.

Drage moje i dragi moji!

Mogli ste primjetiti da je aktivnost Vaseg Andy-a u zadnjih nekoliko tjedana malo zivnula. Smile

Nazalost, ne vraćam se eHrvatskoj i aktivnom igranju, već je sada vrijeme da se vratim onoj gadnoj RL Hrvatskoj, te da se koncentriram na predzadnji ispit i zadnji seminar, a onda će uslijediti pripreme za zadnji ispit i diplomski.

Hvala svima koji su izdvojili svoje vrijeme da mi se jave u ovih zadnjih tjedana, puni optimizma u moj povratak, te mi je ovim putem žao što ih moram razočarati u tom pogledu. Ali, ne brinite, ako sve prođe dobro, opet ću vas dođi pogledati u OŽUJKU, a ako sve prođe izvanredno, u SVIBNJU se vraćam u stanje 100 % aktivnosti, a tko zna, možda mi se i vrati ona stara ovisnost i počnem se i aktivno politikom baviti.

Za kraj da se malo osvrnem na neke stvari koje su se događale u ovih proteklih par dana u eHrvatskim medijima.

Umjesto da kopiram mnoge lijepe članke naših eSusjeda, dovoljno je da bacite pogled na članak Pogled na stanje u drzavi i molba gradjanima RH našeg predsjednika u kojem su izlistani ti članci u kojima eSusjedi zanimljivim člancima pokušavaju narušiti naše jedinstvo i složnost. Što drugo reći: Veliki plus našem predsjedniku na članku, veliki plus za eSusjede koji ovim potezom samo jačaju našu slogu jer ne shvaćaju da mi nismo baš toliko naivni. Smile

U gore spomenutom članku, drugi dio, spominje se članak vojni udar ili ne u kojem opet izlazi na vidjelo činjenica da previše ljudi sustavno želi razoriti šanse oporbe da poboljša rad HVa. Zanimljivo je da HVovci uvijek pričaju kako su oni vojnici, ali ne političari, ali konstantno se ponašaju više ko političari nego vojnici. Da su zbilja vojnici, ne bi davali ostavke kada oporba dođe na vlast, ali to se nije promijenilo od prvog dana od kad imamo državu, sumnjam da će se ikad nadvladati to virtualno političko opredjeljenju u HVu... Ili će naši vojnici u HVu ipak spoznati da je bolje biti vojnik, a ne političar?

A sada jedan, za mene uvijek žalostan, članak - 99 % do mog odlaska. Mrzim kad netko odlazi tko je uložio svoje vrijeme i trud u igru. Venax nije prva, a nažalost niti zadnja koja odlazi zbog problema koje stvaraju određeni ljudi u ovoj igri. Nažalost, svojim odlaskom samo dopuštaju da ti ljudi pobijede. Venax, nadam se da ćeš se predomisliti, ali ako se ne predomisliš, želim ti puno sreće u RLu.

I na kraju ovog malog pregleda - Jedno selo - Dvoje ljudi - humorističan, ali nažalost dosta realan pregled stanja u eDomovini, ali po meni i cjelokupnom eBalkanu na kojem se konstantno odabire svađa, nesloga i muljanje, nego komunikacija, sloga i transparentnost. Problem leži puno dublje od ove igre i mislim da ćemo ga iznimno teško riješiti, ako ćemo ga ikad riješiti. Ali drago mi je da je FF složio ovaj lijepi "članak", možda neki ljudi vide da se ne moramo stalno svađati jedni s drugima. Veliki plus FFe.

SVIMA PUNO SREĆE U eREPUBLIKU, ALI U RL-u, OD SRCA ŽELIM,

AndyCro

EDIT: Evo, da spomenem još i hvalevrijedan pokušaj Ivana da dovede još koju eHrvaticu - CRO BABY BOOM

I inače, nagovaram svoju bolju polovicu da se priključi igri, pa se dajte malo upristojite do onda i nemojte joj slati čudne PMove o meni. xD

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.