eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljača 2010. - Operacija HLD Veljača

Go down

Veljača 2010. - Operacija HLD Veljača Empty Veljača 2010. - Operacija HLD Veljača

Postaj  nofx_ivan 9/3/2010, 00:39

Dragi kolege i kolegice!

Evo, pošto sam sinoć potvrđen kao službeni kandidat stranke (glasovanje održano na forumu ) mislio sam danas kratko predložiti svoj plan rada HLDa u ovom mandatu. Nažalost, očito sam izabrao najgore moguće vrijeme za vratiti se aktivnoj politici pošto je Hrvatska krenula s vojnim manevrima, pa radije pratite na forumuslužbeno glasilo ministarstva obrane kako biste znali što činiti.

Prije nego predstavim plan za idući tjedan moram reći da sam eŽivio po kodeksu časti koji mi je uvelike pomagao u eSvijetu, a taj je da su moji prioreti uvijek bili i budu:
1. eHrvatska
2. HLD
3. osobni interesi


Mnogi ljudi imaju različite prioritete, ali volio bih da barem svi Hrvati imaju svoju domovinu na prvom mjestu. Nažalost, neki nemaju, ali ja se nadam da će HLD okupiti ove koji ju imaju.

Što se tiče plana, evo da ga ukratko predstavim.

Sutra, 15.02. kao što vi svi znate na redu je stranačko glasovanje. Nažalost, u mojoj stranci je još 6 padobranaca ili protukandidata koji su se kandidirali tek toliko da se kandidiraju, pa ću pomno paziti da se ne bi dogodilo da nam neki slovenac, srbin, mađar ili pripadnik neke druge nacije koja želi uništiti političku stabilnost eHrvatske. Ukoliko nam netko od spomenutih prikrpa povede na izborima, nadam se da će nam vlada, ali i druge stranke pomoći da ne izgubimo stranku te tako otvorimo vrata za moguće probleme i na političkoj sceni eHrvatske.

16.02. planiram čestitati svim pobjednicima iz drugih hrvatskih stranaka, te s njima malo popričati u nadi da ćemo moći surađivati u interesima naše domovine.

17.02. - 21.02. Cijeli tjedan će se odvijati akcije uređivanje i sređivanja foruma i chata kako bi funkcionirali besprijekorno da možemo obavijestiti članove o našim budućim naporima. Isto tako cijeli tjedan ćemo raditi na implementaciji novih ljudi na njihove unutarstrančke položaje, te poboljšanju rada ljudi na unutarstrančkim pozicijama koji su svoj posao obavljali i u prošlom mandatu. Uz sve to, krenuti ćemo s pripremom za kongresne i predsjedničke izbore.

Novosti o razvoju plana, kao i najavama za daljni dio plana, biti će objavljene najkasnije do kraja tjedna s moje stranke, a biti će objavljene i od strane službenog glasila

Za kraj, mojoj malenkosti se možete obratiti na tri načina:
1. Preko stranačkog chata svaki radni dan od 17:30 do 19:30 (+/- pola sata), te subotom i nedjeljom u raznim terminima (zaivisi o ručku, sportskim aktivnostima, isl.) gdje ću vam odgovoriti ODMAH
2. Putem PMa ovdje na erepubliku ili stranačkom forumu
3. e-mailom na (erepublik@andycro.net) u bilo koje doba dana ili noći

Ako odaberete drugi ili treći način odgovoriti ću Vam na svom prvom logiranju.

S poštovanjem,

andycro

nofx_ivan

Broj postova : 72
Join date : 08.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.