eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2009. - Poput stakora u mracnim tunelima...

Go down

Veljaca 2009. - Poput stakora u mracnim tunelima... Empty Veljaca 2009. - Poput stakora u mracnim tunelima...

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 22:21

Poput stakora u mracnim tunelima...

Ponukan sam napisati ovaj clanak jer je Misho, moj prijatelj, stari Atlantisov vojnik i jedan od najcjenjenijih igraca eRepublika napisao danas clanak s osvrtom na PEACE-ovu politiku koju u zadnje vrijeme provode. Clanak je napisan u stilu Gospdara prstenova, a ja cu vam prevesti onaj dio koji je nama vazniji. Cijeli clanak mozete procitati ovdje.

Pri jevod:

Njihovi spijuni i dvolicni diplomati traze nacin da podijele slobodne zemlje Zapada. Istovremeno rade takeovere u zemljama poput Norveske, svicarske, Izraela i Indije i glasaju za pljačku ono malo novaca koji su ostali u njihovim blagajnama da bi namirili pohlepan trbuh Vojske koja se bori pod zastavom jedne od najvećih prijevara u eRepubliku: PEACE

Tijekom lažnih pregovora između Švedske i Njemačke, njemačko je vodstvo tijekom skoro mjesec dana pregovora dokazalo da je pod kontrolom tamne sile - PEACE-a.

Isy, Dionist iz Pakistana i bivsi priparnik Pakinstanskih moblinih snaga danas vodi Nijemce uz Justin Thymea, kojem je previdom u javnost pobjegao plan da zajedno s talijanskim placenicima osvoje Cesku. Sada ti isti Nijemci traze MPP sa drzavama Atlantisa u namjeri da slome stit koji brani slobodu Zapada.

Pridruzite nam se, kazu, mi smo vasi prijatelji. Vjerujte nam. Ne zelimo vam lose.

Slobodne zemlje Zapada moraju progledati i uvidjeti njihovu dvolicnost, gledati u njihova lica i ne dopustiti si biti zavedeni. Danasnje njemacko vodstvo sastoji se od istih ljudi koji su u proslosti pripremali napad i osvojili Poljsku. Samo su danas promijenili drzave, iz Pakistana dosli u Njemacku i Svicarsku, promijenili lica i nacin govora.

Jednostavno je to za uvidjeti.

Atlantis je stit koji brani zapadne zemlje od politickog i vojnog ropstva. Mozda se taj stit nije bez ijedne mrlje, ali taj stit je vas stis, NAS STIT, koji jaca i osnazuje sa svakim udarcem koji odbije.

PEACE-ova povijest povijet je takeovera - Mexico, Indija, Kina, Svicarska, Norveska, cak su i u staroj verziji na regionalnim razinama osvajali vlast.

Nedosanjani san im je bila SAD, ali morali su se zadovoljiti samo jednom regijom. Nije zacudjujuce stoga da bivsi predsjednici SAD-a Dishmcds i Roby Petric danas vode drzave koje su vrlo jasno odredile svoju politiku na strani Atlantisa, a ne na strani PEACE-a. Oni su imali i jos uvijek imaju pristup informacijama koje se najbolje mogu opisati kao hladni rat protiv njihovih zemalja, NASIH ZEMALJA, i njihovih prijatelja pokretut od strane PEACE-a .

Poljsko i svedsko trziste novca su napadnuti u protekla tri dana, oboje u organizaciji PEACE-a. Svedska je lako odbila napad, dok se Poljska jos uvijk bori s uspostavom trzista.

Napadi ovakve vrste su stalna prijetnja malim i srednje velikim trzistima novca. Kad se radi o obrani i u ekonomskom smislu obrana funkcionira bolje uz prijatelje, prave prijatelje.

Pitanje za sve: Gdje su danas najjaci PEACE tankovi (vojnici), i gdje su te velike tvrtke koje su magicno proizvodile po 1000 Q5 weapona?
Odgovor na pitanje: Trajno su banirani

Cinjenica koja u ovom trenutku prestravljuje PEACE-ov stroj je velik broj drzavljana koje SAD ima, ali su vrlo svjesni internih problema koje ta drzava ima.

Kraj prijevoda

Dakle, prije dva mjeseca, kad jos vecina vas koji ovo sad citate niste jos bili u eRepubliku Hrvati su odlucili postati dio Atlantisa, i ne prijeci na tamnu stranu. Povijest koju PEACE ima je povijest puna takeovera, stampanja Goldova, varanja i smicalica. Mnogi od vas prvih su dana skoro pokleknuli PEACE-ovoj propagandi i pomislili da je sve ovo zapravo urota od strane Atlantisa.

PEACE je na proslim kongresnim izborima osvojio Svicarsku i unistava njenu ekonomiju, Norvesku te unistava tu drzavu iznutra. Cilje je jasan, vratiti Rusiji drzavu, koju su i imali zahvaljujuci Norveskoj Vladi koja ima je prepustila natrag neovisnost, ali u dogovoru s PEACE-om su htjeli jos. Cilj je i doesti Iran na granice Europe da bi zajedno osvojili Europu.

Osobno imam vrlo zanimljivu povijest s PEACE-ovcima i kao sto je Misho napomenuo, imao sam s njima velikih problema i u SAD, a i na pocetku stvaranja drzave. Da smo pokleknuli, danas bi se s hrvatskog teritorija napadala Rumunjska, a oni koji bi pokrenuli rat ne bi imali sto izgubiti. Kad bi se nesto promijenilo i ne bi bili interesantni, ne sumnjajte da bi nas ostavili na cjedilu i prepustili Rumunjima za dorucak.

U dio PEACE-ove povijesti ide i takeover od strane Hrvata u JAR-u koji je poveo i sproveo "General PEACE-a" Zocky koji je ljude bombardirao PM-ovima iskoristavajuci nase ljude za niske PEACE-ove ciljeve. Kad smo Kokach, ja i ostala ekipa odbili, odjednom smo se nasli na shit listi i bili "oni tamo", jer se nismo dali vozati za PEACE-ove takeovere. Pri tome ne sudim nasim ljudima koji su isli, jednostavno nisu imali uvid u siru perspektivu koju smo mi imali i znali sto se dogadja.

Ponosan sam sto smo usli u Atlantis i ponosan sam sto smo dio europskog i zapadnog saveza u eRepubliku. I samo uz Atlantis Hrvatska moze ostati ono sto je postala u ovih dva mjeseca - posten i castan vojnik u obrani svojih saveznika i prijatelja.

Zato kad slijedeci puta citate nesto od strane PEACE propagande imajte na umu ovo gore napisano i nemojte se dati navuci na njihovu propagandu. Vasa sumnja jnih samo jaca, svaki covjek manje za Atlantis je jedan protivnik manje njihovoj agresiji, smicalicama i lazima.

U mojim ocima PEACE i njihovi sljedbenici me podsjecaju na stakore koji slijepo krle kroz mracne tunele Novog Svijeta, razmnozavajuci se poput kuge i kojima nikakav smrad ne smeta...

Freedom
Democracy
Power
AT LANTIS

Roby Petric,
Predsjednik Republike Hrvatske

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.