eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ožujak 2010. - Kandidatura za kongres e-Republike Hrvatske - GP.1

Go down

Ožujak 2010. - Kandidatura za kongres e-Republike Hrvatske - GP.1 Empty Ožujak 2010. - Kandidatura za kongres e-Republike Hrvatske - GP.1

Postaj  tajnoime 30/3/2010, 15:32

Dragi gradjani, predstavljam vam svoju kandidaturu za kongres e-Republike Hrvatske:

za one koji me neznaju, Moj nick je GP.1 (u RL imam 26 godina)na eSvijet sam došao 25.01.2009 (Day 432 of the New World), ponosan sam član Hrvatskih Liberalnih Demokrata, iza sebe imam 1 mandat kao predsjednik e-Republike Hrvatske, 3 mandata u Hrvatskom kongresu, trenutno sam pred kraj 2. mandata kao ministar rada i socijalne skrbi, 3 mandata kao predsjednik Hrvatskih Liberalnih Demokrata, imam jos nekoliko mandata kao podpredsjednik stranke (5 ili 6),pomoćnik Ureda za dijasporu RH, voditelj Ureda za dijasporu RH, voditelj agencije za nekretnine RH...neki bi rekli pravi političar xD

Zašto se kandidiram za kongres?

Prije svega želim pomoći svojim znanjem, želim sudjelovati u radu Hrvatskog kongresa i doprinjeti boljitku eHrvatske.
Ono što većina kandidata piše, ja ću ovo , ono ... naprosto nije istina, jer po jednom mandatu kongresmen ima pravo predložiti samo 2 zakona, tako da ja neću promjeniti sve zakone, niti ću bez dogovora sa kongresmenima predlagati zakone, ono što ću ja napraviti je časno predstavljati svoj narod pri donošenju zakona i odlučivanju o sudbini naših gradjana.

Ukoliko mi želite dati svoj glas, 25.03. u regiji Sjeverozapadna Hrvatska (NorthWest Croatia) odaberite stranku Hrvatski Liberalni Demokrati (HLD) i vašeg kandidata GP.1

Hvala!

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.