eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - Intervju tjedna - Retrodevil

Go down

Travanj 2010. - Intervju tjedna - Retrodevil Empty Travanj 2010. - Intervju tjedna - Retrodevil

Postaj  tajnoime 13/4/2010, 21:23

Pozdraw dage mi eHrvatice i eHrvati,

evo napokon jedan ozbiljniji clanak (ima veze s vezom) u kojem sam ugostio predsjednickog kandidata koje je na neobican nacin izgubio trku za fotelju.

Pa krenimo:


Dali si razocaran rezultatima izbora?

Nisam razočaran porazom, nego načinom na koji se on dogodio.

Sta mislis o svom protivniku i generalima koji glasaju u stine sate?

O protukandidatima sve najbolje, a onih 100-ak koji su glasali od pol 2 do pol 3 toplo pozdravljam!

Po Vasem misljenju dal su mullti. acc bili presudni za predsjednicku utrku?

Nisam upoznat s nikakvim multi accountovima

Vasi planovi za dalje?

Nemam planova za dalje, najavljujem povlačenje sa svih funkcija, makar znam da će izgledat kao da loše podnosim poraz

Vi ste prvi predsjednicki kandidat koji je zelio ukljuciti paravojne u aktivno sudjelovanje obrane ehr? koji je bio Vas plan?

Plan je bio oformiti neku vrstu vojnog savjeta gdje bi i paravojne jedinice sudjelovale. dakle, imale pravo glasa u vođenju vojne strategije naše države

Mislite li da MORH trosi previse golda i rasipa se s njima?

Što se tiče dnevnih troškova za normalno funkcioniranje, mislim da MO troši relativno racionalno. sad da li je bilo uzaludnog bacanja golda na ratove, rw-ove, tenkove itd. prosudite sami. predsjednik je rekao koliko je potrošeno zadnji mandat, a mi smo i dalje unutar originalnih granica.

Jesi li zadovoljan priljevom novih igraca na erepubilk?

Nisam zadovoljan jer unatoč silnim ratovanjima za koje svi tvrde sa je zabavno, nama broj igrača opada.

Sto zelite poruciti statom novom predsjedniku i eHrvatskim gradanima?

Puno sreće u ovom mandatu, građanima puno hvala kaj su glasali za mene, a i onima koji nisu

Mislis li da je apachi eSrbin? Very Happy

o_O i da jest, i on je samo čovjek

Burek ili cevapi?

Ćevapi

Vino ili piva?

Piva

eSrpkinja ili eSlovenka?

eTalijanka Razz

Lana ili Q5 wep?

Q5 wep

Zahvaljujem se za intervju i sretno u daljnjoj igri

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------

REKLAMA:

Prirodan i fin :

MULTIVITAMIN


POSLOVICA DANA:

NA MRTVIMA e SVIJET OSTAJE

Pozdraw i do citanja Vas eHrvatski dizajn

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.