eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Novine Danasnjice - opomena vrhu - lol

Go down

Ozujak 2009. - Novine Danasnjice - opomena vrhu - lol Empty Ozujak 2009. - Novine Danasnjice - opomena vrhu - lol

Postaj  Johny Stulic 1/5/2009, 12:19

Novine Danasnjice - opomena vrhu - lol

Dobar dan danas će te čitati o:


Opomena vrhu
Da li je lol izgubio svoje znacenje?
Ispricajte i vi svoju pricu
Pobjednik nagradne igre




Opomena vrhu



Zašto opomena? Pa ajmo lijepo pogledat food sektor.
Jeste? Jeste primjetili nešto? Ja sigurno jesam.... Naime kako stvari stoje, naša poštovana vlada je u prošlim člancima objavila te upozorila food tvrtke. Ali naime nažalost to nije naišlo na plodno tlo.

Žašto? Pa to bi mogli iz ovakve perpektive gledat:"Šta će on meni govorit, džep mi je pun žašto bi sad stao?" E pa zbog tog stava eHrvatska mladež naši pioniri gladuju, nema ovdje xice snalazite se kako znate. Naša mladež ima 0 skill kad dođu dobiju nešto citizen fee al koliko će im ti novci izdržat do potpunog bankrota i odlaska iz igre te loše kritike o eHrvatskoj u rl Hrvatskoj.

Kako to možemo promjenit? Pa zapravo tu dolazimo do onog starog dragog/nedragog marx-a. Naime zašto pitate se, žašto sam baš njega spomenuo? Recimo to ovako zašto je socijalizam utopija. Pa upravo zbog ljudske naravi. Naime ono što sad doživljavamo je čisti kapitalizam koji se javlja zbog rl .. ovaj da pobjego sam s teme, znate kasno je al nema veze.

Vraćajući se natrag u zemlju eHrvatsku gledajući naš market, uz sve te silne opomena od strane državnog vrha vlasnici tvrtka ništ ne poduzimaju. Pogledajte koji q sve imamo na marketu i koliko košta. Naravno nekima će ovo bit super al ako pogledamo malo bolje vidjet ćemo potpunu neslogu, znači potpuni kaos. Naime koliko blatimo po vlasnicima food kompanija toliko bi zapravo morali blatit i po ljudima na vrhu koji su zaduženi za taj sektor.

Sad bih ubacio jednu poslovicu koja bi dobro sjela sad:
"Tko tebe kruhom, ti njega kamenom."



Da li je lol izgubio svoje znacenje?



Pa eto sam naslov govori za sebe. Znači pitate se da li je lol izgubio svoje značenje?
Pa ajmo proučit povijest lol-a. lol je nastao davno još na početku početaka interneta. Prvotno su ljudi pisali po redove hahahahhaha a to baš i nije držalo vodu te je iritiralo dost ljude. Kako dalje gledamo kroz povijest engleski jezik je internacionalni tako da je to prednjačilo o osnutku poznate nam fraze lol.

Sada lol znači laughing out loud. Tako se zapravo riješilo dost stvari. Naime brže napišete lol nego hahaha ili kako neki pišu xaxaxa. Ali nakon nekog vremena lol je postao preeeeeviše ukamenjen u riječniku ljudi. Tako da smo sad došli do onog da za svaku situaciju možemo reć lol. "Djed mi je umro." - "lol" , "E kupio sam novi komp da vidiš kako je dobar." - "lol" , "Yea 25 killova i 12 deaths" - "lol" , "Oćemo na sljeme?" - "lol" (ok ovo je opravdano) , "E napravio sam chat za narod eHrvatske" - "lol".

Tužno? Jako... lol ....

Naime kada tako pogledamo vidimo da je lol izgubio svoje značenje. lol sada stoji kao univerzalna jedinica govora. Neznaš što želiš reć? Reci lol.



Ispricajte i vi svoju pricu



Novine Danasnjice mare i za vas! Želite li ispričat svoju životnu ePriču?
Mi to možemo javite nam se i objavit ćemo vašu priču.

Pošaljite mi ingame poruku ako želite da se čuje i vaša priča.



Pobjednik nagradne igre Novina Danasnjice



Pobjednik nagradne igre Novine Danasnjice je zvoc te će mu nagrada bit uručena 23.03.2009. ujutro.


Čestitam pobjedniku te drugim natjecateljima više sreće idući put. A bit će Wink



Vaš Markisim Dart

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.