eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

travanj 2010 - World in flame

Go down

travanj 2010 - World in flame Empty travanj 2010 - World in flame

Postaj  faeran 6/5/2010, 01:36

Dragi eSugrađani i Saveznici,


Stigao je i taj dan! Iako je vec odavno na sastanku izmedju svih paravojnih zapovjednika, predstavnika politickih stranaka i Vlade jednoglasno odluceno da cemo napasti eMadjarsku cekali smo s provedbom plana da bi imali sto vece sanse za uspijeh.
Kao sto vidite EDEN je pokrenuo protuofenzivu i trenutacno napadmo dvije nama toliko poznate Phoenixeve High Iron tvrdjave u Aziji. Na nas i Rumunje je pao tezak zadatak napada na Madjarske originalne regije. Svjesni smo da je pred nama teska i riskantna bitka, ali mi nikada nismo odustajali od izazova. U ovim teskim danima koji su pred nama EDEN je ponovno pronasao svoje jedinstvo. Sve razmirice su nestale i svi su potpuno posveceni planu!
Dragi moji, pred nama je povijesna prilika!!! Jucerasnji napadi na nas bili samo diverzija i moram reci da sam odusevljen disciplinom koju su gradjani pokazali. Sada vas molim da zadrzite tu disciplinu. Da stanete svi kao jedan i postupite po

obrazek

sluzbenim zapovijedima

obrazek

Ne dopustimo da nam promakne ova jednistvena prilika!!! Osim vase discipline i volje za borbom (koju ne sumnjam da imate) moram vas ponovno zamoliti za vas materijalni doprinos. Ovaj nas najtezi napad ikad zahtjeva cijeli rudnik golda stoga vas molim da u skladu s Vasim mogucnostima donirate u
Ratni Fond eHrvatske kako bi i financijski bili spremni!

Mi smo spremni
obrazek

a Vi ?

obrazek
Apachy, poglavica eCroatia

faeran

Broj postova : 82
Join date : 31.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.