eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - Crna predvidjanja

Go down

Travanj 2010. - Crna predvidjanja Empty Travanj 2010. - Crna predvidjanja

Postaj  tajnoime 8/5/2010, 17:46

Vjerovatno mislite da cu sada ja pisati totalno negativno i zloguko, no uvijek se drzim realnosti a ona sada i nije toliko losa. Nemam puno vremena stoga necu nista potkrijepljivati sarenim slicicama i tocnim statistickim podatcima, ocekujte i masu gramatickih pogresaka Smile

Naime igram ovo oko godinu i pol , tokom toga vremena sudjelovao sam u svim mogucim (a cesto i nemogucim, citaj ddos, varanje itd) bitkama, ratovima, TOrima ma svemu... I sto zakljucujem iz ove kontra ofanzive na madjarsku ? Mnoge analize predvidjaju nas nestanak sa karte i to u rekordnome roku, no malo njih potkrijepi to svoje predvidjanje sa par recenica o realnim odnosima snage medju dva saveza.

PHOENIX

Sa jedne strane imamo phoenix, phoenix vuku dvije zemlje i to nije tajna, Madjarska i Srbija. Madjari vecinom gledaju vlastite interese dok srbi glume phoenixovu verziju hrvatske te su vidjeni na svakoj bojisnici. Uz njih dvije imamo Rusiju koja je nedokuciva i samome phoenixu, jedan dan rasturaju, drugi dan su nevidljivi , vecinom ovo drugo. Tu su takodjer Brazil i Argentina po meni vojno i ne bas znacajne zemlje, Indonezija o njoj ne bih jer bi me brzo banali, vidjeli smo svi sto se dogodili i kako su osvojili WA.

Dakle Phoenix je dvoglava zvijer, odrubite li toj zvijeri jednu od glava a trenutno postoje jako jednostavni nacini za uciniti to Phoenix postaje nemocan, napadnete li srbiji LionKing izbacujete ih iz igre, napadnete li Madjarima HelloKitty izbacujete ih iz igre.

EDEN

Sa druge strane EDEN kao savez nije bas tako jednostavno izbaciti iz igre, poprilicno je veci broj zemalja koje pokazuju dobre rezultate bez puno fluktuacija (za razliku od rusije/indonezije itd),
Tu je Poljska o kojoj netreba trositi rijeci, jaki su doslovno kao tri Hrvatske... tu je Spanjolska neizmjerno bogata zemlja starih a prema tome i snaznih igraca, tu je Rumunjska prilicno slicna Spanjolskoj ali bez ekonomskoga bogatstva, tu je Hrvatska koja je jucer bez prevelikoga tenkanja odradila preko 1,3 mil dmg.a (dakle zanemarite srpsku propagandu koje su pune novine, hrvatska je po snazi peta ili sesta na svijetu). Ne zaboravimo i USA koji iako nije dio EDEN.a jos uvijek pridonosi svojim dmg.om EDEN.ovim akcijama, posebno je znacajno to sto je USA u drugoj vremenskoj zoni sto je jos jedan as u rukavu, tu su i Grcka a sada i Kanade cije domicilno stanovnistvo nije medju najacima u svijetu ali je koncentracija EDEN.ovih land radnika u tim zemljama ogromna. Mogao bih ovako do sutra...

ZAKLJUCAK

Cak i kad se Madjarska obrani (ako se obrani) te krene u kontraofanzivu njeno osvajanje Hrvatske biti ce ravno znanstvenoj fantastici, prije nego se i usude napasti HR orginalni teritorij dobro ce razmisliti jer ce tada vjerovatno aktivirati i Poljski MPP.

Izbori Madjarske =
1. obrana HK (top prioritet sada i uvijek)
2. ofanziva na Hrvatsku

Odaberu li opciju 2. gube HK, izgube li HK gube ekonomsku a i ogroman dio vojne moci (strana radna snaga). Uspiju li nekako osigurati HK i krenuti u ofanzivu na Hrvatsku EDEN.ovi MPP.ovi su opet mnogostruko snazniji, odluce li odvuci paznju snaznim Hrvatskim MPP.ovima opet gube vojnu moc potrebnu za napad na samu Hrvatsku.

Sve ovo primjenite i na Srbiju, oni su trenutno u sahu, vrijeme je da par dana mi uzivamo i mi vrsimo teror nad njima, ovo smo cekali godinu dana, prema tome samo pametno, usmjerite damage gdje je najpametnije (konzultirajte novine ministarstva obrane) te zaboravite Lanu na par dana. Takodjer zanemarite analize bancova i ostale trolejade spamera po nasim novinama, kao sto sam rekao uzivajmo malo Smile

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.