eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Anketa za bezbrizne tople dane :)

Go down

Svibanj 2009. - Anketa za bezbrizne tople dane :) Empty Svibanj 2009. - Anketa za bezbrizne tople dane :)

Postaj  InChY 25/5/2009, 20:24

Evo jos jedna anketa za bezbriznu nedjelju.Malo detalja poslao sam 60 poruka sto prijateljima sto nepoznatim ljudima.Dobio sam 27 odgovora i hvala svima na sudjelovanju.Pa evo i rezultata:


Pitanje je glasilo koliko godina imate?

Vas 27 je uspijelo skupiti 598 godina a prosjek je 23 godine po igracu.Najstariji igrac ima 38 a najmladi u ovoj anketi 14 godina.
Al smo mladi Smile

---------------------------------------- ---------------------------------------- -------------------------

Da se sutra potpisuje peticija, biste li ju potpisali za objavljivanje Ateine slike?

DA 81%
NE 19%

Atea popularna si, samo ne znam tko ce skupiti hrabrosti pa to i traziti od tebe Smile

---------------------------------------- ---------------------------------------- -------------------------

U kojem djelu Hrvatske zivite u rl-u?

Sjevernozapadna hrvatska 3
Dalmacija 7
Kvarner 2
Slavonija 3
Sredisnja hrvatska Zagreb 9
Podravina 2
Zagorje 1

---------------------------------------- ---------------------------------------- -------------------------

Bilo je jedno i jednostavno pitanje Hajduk, Dinamo, Rjeka, Slaven Belupo i nadodali smo Zadar.

dinamo 13
hajduk 8
sl.belupo 2
rijeka 3
zadar 1

"O boze fala ti kaj purgeri smo mi" svaka cast i ostalim navijacima Wink

---------------------------------------- ---------------------------------------- -------------------------

Sta najvise pase?

Sve pivopije medu nama a i sta je cevap bez pive i luka???? Smile


1.Piva,cevapi 78%
2.Vino,riba 15%
3.Jogurt,burek 7%


Evo i kraj jos jedne ankete nadam se da Vam je bilo zabavno za citati.Do citanja Vas eHrvatski dizajn.
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.