eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siječanj 2009. - NOVI BESPLATNI EREPUBLIK TURNIR!!!

Go down

Siječanj 2009. - NOVI BESPLATNI EREPUBLIK TURNIR!!! Empty Siječanj 2009. - NOVI BESPLATNI EREPUBLIK TURNIR!!!

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 17:10

Dragi narode,
imam novo iznenađenje...

Kako se na prošli erep-turnir odazvalo dosta (40-ak) igrača, ali opet ne dovoljno, odlučio sam napraviti novi i jednostavniji BESPLATNI EREPUBLIK TURNIR!

Turnir je dostupan za sve igrače, a pitanja su vrlo jednostavna i vrlo se brzo mogu odgovoriti!
Princip pitanja: više ponuđenih odgovora (odaberite ponuđeni odgovor: a).... b).... c)....)
Svo odgovaranje možete svršiti u nekih 30 sekundi

Svi igrači koji žele pristupiti turniru trebaju uplatiti 0.5 HRK (samo pola kune) na moj (PPP-ov) račun!
Kako bih povećao nagradni fond, ja ću na vaše ukupne uplate nadodati još 100% uplaćenoga (ako vas 100 uplati sve skupa 50 HRK, ja nadodajem još 50 HRK)... Poželjno je da uplatite malo više, jer time i sebi povećavate nagradu!
(Također bi i molio naše poznate ljude da pristupe jer im stvarno neće oduzeti puno vremena)

Nagrade su:
1. mjesto: 50% uplaćenoga
2. mjesto: 30% uplaćenoga
3. mjesto: 20% uplaćenoga
Ali nemojte ovo uzimati kao moju konačnu odluku... Valjda već znate da vas ja znam iznenaditi u zadnji tren...

Kako neću biti skroz aktivan sljedećih nekoliko dana, rezultate turnira ću objaviti 12. ili 13. 02. 2009.

Idite na link:

http://spreadsheets.google.com/viewform?key=p9dJa700PwLW3hEBOReVbew

Eto, toliko od mene...
Hvala na pozornosti,
Vaš PPP!

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.