eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2009. - KANDIDATI OD HSP-a za KONGRES

Go down

Veljaca 2009. - KANDIDATI OD HSP-a za KONGRES Empty Veljaca 2009. - KANDIDATI OD HSP-a za KONGRES

Postaj  InChY 30/5/2009, 13:20

South Dalmatia - Joe Debolestis
Slavonija - Vincelj, Jurij Aly
North West - Tom cat, Cro_Lasic
Nort Dalmatia - Mrgood
Lika i Gorski kotar - Mario Kamenjak, Nikola Stojanov
Istra -
Central Croatia - Hrvoje Sutić

Evo ja sa poceo igrati Erepublik prije 2 mjeseca.U pocetku mi nije bilo zabavno, ali s vremenom je postalo.Zagrijao sam se za igru i igram svaki dan.Ovo mi je 2 kandidatura i volio bih ući u kongres.14 sam level i trudim se u Erebublici i ZAHVALIO bih se svima koji mi pruze potporu u izborima i neću iznevjeriti. POZDRAV I HVALA JOS JEDNOM!!!! CRO_LASIC

Kandidirao sam se ispred svoje stranke iz uvjerenja da je ona najbolja u interesu eHrvatskog naroda. Ako me izaberu prvenstveno ću se pobrinuti za razvoj novih igrača, jer mi se čini da je to goruči problem. Znam i sam kako je bilo teško početi sa malom plačom i održavati wellnes, a nemaš nikoga da ti pomogne makar i savjetom ako nikako drugačije. Zatim, treba se pobrinuti da se povečaju plaće i to tako da se zaštiti domaća proizvodnja, a da se na uvoznu robu stave veće carine da bi domaća roba bila konkurentnija. VINCELJ

˝˝Jurij Aly, HSPov kandidat za Slavoniju, 4 je mjeseca star igrač koji aktivno prati zbivanja na gospodarskoj i političkoj sceni kako eHrvatske, tako i eSvijeta. Iako do sada politički neaktivan, odlučio se stupiti na eHrvatsku političku scenu. Manjak iskustva u politici namjerava nadoknaditi vrijednim radom. Rado prihvaća i kritike i pohvale. Što se tiče aktualnosti u edržavi smatram da stvari moraju ići fer i korektnim putem, bez političkih igara iza kulise i ˝˝mazanja očiju˝˝ naciji.
Jurij Aly, fer i korektan, nadasve vrijedan i uporan igrač, spreman braniti interese svoje države u bilo kojem trenutku-naš kandidat za kongres.˝˝

Molio bih da se savakoj rečenici da jednaka pažnja kao i drugoj,osim ako sam sam odlučio nešta naglasit:

ODLUČIO SAM LOŠIJI DIO SVOJE ePROŠLOSTI odbaciti.
Mislim da me već večina vas pozna.Da pređem na stvar:Kandidirao sam se za kongres.
Neki misle da sam govorio neke ekstremne stvari u svojim novinama,pa sam odlučio da bi bilo najpametnije u ime svih nas,a posebno moje države koja mi je u srcu i stranke da to malo ublažim,ili da barem zamotam u ljepši omot.

Evo,također kao budući kongressmen također bih se htio založiti za za house sektor koji je KOMPLETNO neprofitabilan.Kada bi popravili house sektor,naši vojnici bi mogli imati lijepe i udobne kuće na bojištu,a tako bi im se povećala efektivnost.A ja na svojoj koži znam kako je to imati q5 hranu i q5 kuću uz sebe(trebate to i sami iskusiti),jednostavno neprocjenjivo.MARIO KAMENJAK

Zovem se Tom Cat
kandidiram se za Kongres eHR i kandidat sam eHSP za regiju Northwest Croatia

Rad i konstruktivan dijalog sa svima su odlike koje volim .
Predizborna obećanja neću davati. Samo ću reći da za stvari koje su u interesu eHrvatske i stranke eHSP dati sve što je u mojim mogućnostima, a nadam se dobro odrađenom mandatu.

Hvala


Kao član eHSP-a kandidira se za kongres u regiji North Dalmacija. U rl imam 25 godina i ekonomist sam ,a u eRepublici sam star malo više od mjesec dana, ali u tih mjesec dana upozna sam političko – ekonomsku situaciju u erep-u, i smatram da ću dobro zastupat stavove eHSP-a i eHrvata u kongresu. I obećavam ako me izaberete da neću napustit eHr u narednih 30 dana .

Da vas ne zamaram više , toliko od mene .MRGOOD


VIDEO PROMOCIJA -
https://www.youtube.com/watch?v=Dnhu673q9Dk
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.