eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - TKO TREBA NEKA SE JAVI pomoč svima....

Go down

Lipanj 2009. - TKO TREBA NEKA SE JAVI pomoč svima.... Empty Lipanj 2009. - TKO TREBA NEKA SE JAVI pomoč svima....

Postaj  Vladimir Andreev 3/6/2009, 19:14

kao što znate ja provodim ovu akciju več jako duže vrjeme. za one koji neznaju ova akcija služi za pomoč novim (i starijim) igračima.dosad sam pomogao više stotina novih igrača i dalje ču pomagati.cilj ove akcije je pomoči igračima koji ju trebaju. znači ako imate whelnes niži od 40 pošaljete mi PM i ja ču vam poslati ili giftove ili novac ili što če te več trebati.dosada sam podjelio oko 700 giftova i oko 900 komada hrane te oko 50 golda. jako sam zadovoljan ovom akcijom i nastavit ču je i dalje provoditi.kao što sam naveo ovo je i edukativna akcija tako ako imate kakva pitanja ili vas nešto zanima sami mi PM pošaljete i pokušat ču vam što bolje mogu pomoči.želio bi se zahvaliti svima onima koji su donirali sretstva za ovu akciju i nadam se budučim dnacijama.ako želite sudjelovati samo mi poslati ili hranu,novac ili bilo što. ako samo donirate 1HRK več je to za 1 q1 food.
i nebrinite neču potrošiti niti lice vašeg novca na sebe jer ja od ove akcije nisam ni lipe zaradio jer sam 99 % akcije ja finaciro (iz svog buđeta). želio bi se svima zahvaliti na podršci ovoj akciji i onima koju su donirali HVALA!!!! ako želite možete me dodati na MSN jer sam tamo stalno online MSN: bobo367@net.hr

ČINI DRUGIMA ŠTO ŽELIŠ DA DRUGI ČINE TEBI

hvala na čitanju
p.s oprostite na gramatičkim greškama

VOTE i SUBSCRIBE

Elbobo

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.