eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - ...::: OD SRCA SRCU :::...

Go down

Travanj 2009. - ...::: OD SRCA SRCU :::... Empty Travanj 2009. - ...::: OD SRCA SRCU :::...

Postaj  InChY 3/6/2009, 21:57

Dragi gradjani lijepe nase eHrvatske!

Ovim kratkim člankom bi Vas željeli obavijestiti o promjeni koja se dogodila u Crvenom Križu. Naime, kolega Kadaj, koji je vodio CK sve do prije 2 dana, zbog RL obaveza više nije u mogućnosti voditi isti, te je ta odgovornost dodijeljena meni (Kachaa).

Prije svega, pozivamo Vas da donirate u CK jer puno je igraca koji nam se javljaju za pomoc, a svakim danom se radjaju novi eHrvati, pa i oni stariji zapadnu u poteskoce iz kojih smo mi tu da ih izvucemo. Mi, kao CK, Vi kao solidarni gradjani Lijepe eNase.

Par riječi o meni; Igru sam počela igrati u veljači ove godine. Kao i svaki novi igrač, na početku se baš i nisam snalazila i jedva sam preživljavala. Tu su mi velikodušno uskočili moji stranački kolege kojima se ovim putem zahvaljujem. Takodjer zahvaljujem nesebicnom premijeru IVANU RADMANU koji mi je ukazao povjerenje, iako nismo u istoj stranci (ja sam HLD) na ovoj izricito bitnoj funkciji. No, netko baš i nije te sreće, te je zato CK ovdje, kako bi pomogao i odgovorio na pitanja svim igračima koji se još nisu snašli u igri.

Ovim putem bi se također zahvalila Junior Sopranu koji me velikodušno preporučio za rad na ovom mjestu, te Kadaju koji je spremno i sa puno strpljenja odgovorio na sva moja pitanja u vezi vođenja CK-a. Dečki, puno Vam hvala!

Rad Crvenog Križa

Crveni Križ RH radi po jako jednostavnom principu. Svaki građanin eHrvatske, stariji od 15 dana, s razinom wellnessa ispod 42 može se prijaviti u registar i pomoći ćemo mu. Šaljemo i tickete za rat (a sve u svrhu dizanja wellnessa) pa još jednom javljamo poslodavcima da upute radnike na CK ako nemaju uvjete za Power.hr.

Donacije

U ova dva dana otkako sam u Crvenom Krizu 2, već su pristigle velikodušne donacije na račun CK-a te se zbog toga zahvaljujem sljedećima: Kadaju, Morcegi, Dado Shimkeu, Cika Baji.

Pozivamo Vas da, ako imate volje i sredstava donirate nešto za one kojima je to zaista potrebno, a Vaši će novci, giftovi i hrana biti poslani na pravu adresu.

Pomozimo onima kojima je naša pomoć zaista potrebna i učinimo našu Domovinu jačom i ljepšom za život, jer više igrača znači i prosperitetnija eHrvatska. A znate kako kažu, lanac je jak koliko je jaka njegova najslabija karika...

I za kraj...

Pozivamo sve one kojima je pomoć potrebna da se bez ustručavanja jave u CK, a mi cemo se potruditi da Vam u što kraćem roku pomognem i odgovorim na sva Vaša pitanja.

Link Registra Crvenog Križa RH
Link Organizacije Crvenog Križa


Lijep pozdrav šaljem svima,
Voditeljica Crvenog Kriza,
Kachaa

„Tko je učinio dobro djelo neka šuti; neka govori onaj koji ga je primio.“ (Lucije Anej Seneka)
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.