eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Zašto idemo na eSrbiju - FAQ

Go down

Ozujak 2009. - Zašto idemo na eSrbiju - FAQ Empty Ozujak 2009. - Zašto idemo na eSrbiju - FAQ

Postaj  InChY 11/6/2009, 21:00

Napokon sam i ja otvorio svoje novine (lolz) i mogu vam prenjeti moja blebetanja.
Nažalost novine se ne otvaraju besplatno (kao što su se otvarale u Beti) i to me je koštalo 2 golda, a sada ćemo vidjeti da li se investicija isplatila Smile
Moj prvi članak govorit će o nazovi-invaziji eHrvatske na eSrbiju. Kroz 10 pitanja i odgovora saznat ćete zašto smo išli u kvazi-invaziju na eSrbiju i koje mi koristi imamo od toga.

1. Zašto smo išli na invaziju eSrbije?
To vuče svoje korjene iz dana kada je predsjednik eHrvatske, split1700 popušio svoju prvu kutiju cigareta uz burek iz obližnje pekare. No, zli dečki su mu oteli cigarete i burek pa je otišao doma i naišao na eRepublik. Potom se registrirao i trošio vrijeme tako da je podmićivao barbeke i tete iz HDS-a i došao na vlast. Budući da je otkrio da su zli dečki koji su mu oteli burek od 11 kuna i 50 lipa iz Srbije odlučio je početi invaziju na eSrbiju! Smile

2. Zašto ste osvojili toliko puno regija?
Split1700 je taj dan bio loše volje pa se odlučio iskaliti na 1000 ostalih ljudi (kompleks Boga)

3. Pa hoćete li osloboditi te regije u dogledno vrijeme?
Vjerovatno nećemo, sve dok split1700 ne pronađe zle dečke koji su mu uzeli burek.

4. A što da mi radimo?
Najbolje ono što ste radili i prije.

5. Hrvati su zle papčine!
I mi tebe volimo.

6. Hrvati su kukavice kad idu napadati slabije od sebe!
Nismo mi krivi! Krivi su zli dečki koji su splitu1700 oteli burek!

7. Hrvati nas vrijeđaju po nacionalnoj osnovi!
Za to postoji gumbić Report Abuse koji se nalazi na kraju svakog novinskog članka.

8. Kakve koristi imate od osvajanja eSrbije?
Budući da smo zli gadovi, kukavice i papčine, naslijedili smo (dosta) golda, vaše kompanije i vaš novac. Zao plan Hrvata za svjetsku dominaciju polako se ostvaruje! *luđački smijeh*

9. ROTFLOL! Ovaj rat vuče korjene iz 1990-ih, a ne iz splitovog bureka!
Nažalost, mislim da split1700 nije imao nikakve primisli na rat iz 1990-ih, inače bi već osvojio cijelu eSrbiju. No, ako tako je, možemo mu samo poručiti da je zao papčina i kukavica, jer se eSrbi nisu mogli obraniti.

10. Članak je super! Što da učinim dalje?
Sada morate odlučiti kojim ćete putem krenuti:
- Pretrpjeti goruću žegu pustinje, ledenu hladnoću Arktika, mokru mokrinu (?) Sjevernog Ledenog Mora i Amazonu kako biste došli do splita1700 i pokazali mu što znači biti nasilan
- Čekati da se stanje stabilizira
- Odseliti se u ono što je ostalo od eSrbije
- pokazite Splitu1700 sta znaci biti pametan Smile
ne bi trebalo da bude mnogo tesko ROTFLOL! (hvala Lunatic)
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.