eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - Svi za jednog, jedan za sve !!

Go down

Lipanj 2009. - Svi za jednog, jedan za sve !! Empty Lipanj 2009. - Svi za jednog, jedan za sve !!

Postaj  InChY 18/6/2009, 13:12

Evo i da se moja malenkost oglasi nakon vise dana ne pisanja članka, mislim da je danas idealan dan za to.


Jučer smo doživje TO najveće stranke u eHrvata HDS-a i jedne malo manje stranke, ali jednako bitne HSR-a. Prilivom velikog broja glasaća u večernjim i noćnim satima završilo je ovako:


HDS
Sakal_ks – 905
Matrixcore – 781

HSR
Topmir- 98
Klynn – 62



Srbi slave, mi tugujemo, tražimo krivce, možda smo svi skupa krivi jer smo se razjedinili malo previše po političkim smjerovima.


Možda smo krivi jer smo podcijenili eSrbe. Ali eSrbi ovo ne bi ni u snu uspjeli sami učinit.

Možda smo krivi jer nismo računali na Mađarsku pomoć. Jer su najavili pokušaj TO Amerike koji je bio blef.

Možda smo mi krivi jer smo mislili da će nam saveznici poslat veću pomoć. Ali došli su u broju i zahvaljujem na svakom glasu koji su dali.


Al na kraju krajeva ko je kriv nije ni bitno. Ovo je igra prihvatimo je kao takvu.


Po mom mišljenju postalo je malo monotono ovakve stvari i događanja daju ovoj igri novu dimenziju.


S toga…


Vrijeme je potpunog ujedinjenja svih eHrvata. Svih političkih opcija. Svih eHrvata u inozemstvu i tuzemstvu, s jednakim ciljem. Možda nam je ovako nešto i trebalo da se razbudimo, i da vidimo da ipak nismo toliko jaki kao što mislimo.


Jedino ujedinjeni možemo prebrodit sve prepreke na koje ćemo naići u budućnosti.


Budimo spremni i ujedinjeni 25. i TO stranke ce bit njihov maksimum i jedina stvar koju će uspjet ostvarit .


mrgood
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.