eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - Kachaa-intervju + slike / Pobijednica izbora za miss PEACA

Go down

Kolovoz 2009. - Kachaa-intervju + slike / Pobijednica izbora za miss PEACA Empty Kolovoz 2009. - Kachaa-intervju + slike / Pobijednica izbora za miss PEACA

Postaj  Dalibor 29/8/2009, 23:14

Danas je s nama poznata licnost eHrvatske gospodicna Kachaa, kojoj smo postavili par pitanja pa pocnimo:

1.Koliko si dugo u vojsci i dal te slusaju kao dozapovijednicu squada?

Pa ovoga, dalo bi se o ovom pitanju razmišaljati... Very Happy

Mislim da me svi, koliko je to moguće, slušaju; osim moje dvojice odmetnika (kodnog imena Pekari) koji su se bacili u business i sad po Hrvatskoj prave bureke, pite, peciva i ostale pekarske proizvode (čujem da im je burek sa sirom odličan), a toliko su se ispraksali da dnevno mogu prehraniti pola Hrvatske... Ali u skoroj budućnosti ih mislim opet utjerati malo u red ak se budu dali!

A što se tiče prvog dijela pitanja, službeni podatci (forum) kažu da sam u vojsci od 16.3.2009., dakle čim sam stekla uvjete. Stasala sam u 1.gb. kod THMonkeya i kasnije Sucka i ovim putem im se moram zahvaliti na iznimnom strpljenju dok su odgovarali na moja noobovska pitanja! Dečki, HVALA!!! A željela bih se zahvaliti Trenku i Ultragudri na odličnoj suradnji u Squadu II.




2.Od kud nam dolazis i koliko god imas?

Imam 21 godinu, a oni koji to trebaju znati znaju odakle sam!

A što se tiče eRepa, rođena 10.2.2009. u Central Croatia, većinu svog eživota provela u Northwest Croatia. Sada sam Hrvatica sa talijanskim državljanstvom i trenutno obitavam u Grčkoj (fizikalija).




3.Imas li edecka ili emuza?

Hmmm. Andy mi je bio prva eljubav, pa sam skoro i postala prva dama Hrvatske, no njegove obaveze mu nisu dale da mi se više posveti, a sad je napustio igru – dakle piši propalo.

Onda sam taman počela Lesha obrađivati, no on je bio tvrd orah i nije se dao, nisam ga zanimala, a i on je sad privremeno napustio igru – piši propalo!

Malo me uplašio ovaj gay trend koji je uzeo maha kod nas i već sam postala malo previše sumnjičava što se tiče tih naših momaka, i sad trenutno Uteko i ja redovno izjavljujemo jedno drugome ljubav.... On me neće razočarati! Razz




4.Dal se sjecas tko ti je najvise pomogo na pocetku igre?


Naravno da se sjećam. To su bili moji HLD-ovci Ivan_Veliki, Andy, Johnny (tada Borg) i Bojanski.
Neki više nisu u HLD-u aktivno, ali prijateljstva i dalje traju... Također želim pozdraviti sve moje stranačke kolege koji su otpočetka u stranci: Melkyja , GP-a, Josipa, Branu, Unu, JS-a, Zugeca, Gjuru... i naravno gore navedene.



5.Dal bi se kandidirala na predsjednicu eHrvatske?

Da, naravno! Ali samo 3 dana bi bila predsjednica. Moj plan je slijedeći: prebaciti 1500 golda na svoj acc, kako bi Puxić, Zubix (da mi više ne kuka i da ne žica okolo ljude, pravo me već sramota što toliko žica) i ja imali za tenkanje (svatko po 500 golda, bit će dovoljno). Zašto 3 dana?? Pa zato da se baš nekuži to prebacivanje, manje ću biti sumnjiva ako svaki dan prebacim po 500 golda, nego 1500 odjednom. E i da, smislila bi plan kako ukrast skripte za štancanje golda pa da ni mi ne moramo razmišljati o parama i krpati kraj s krajem.

E, a onda bi zvala Brijacha da napravi SKANDAL (AL TOTALNI) i impiča me! Very Happy


6.Koje su tvoje ambicije u ovoj igri i sta bi sve htijela postici?


Ukratko: obrnut veliku lovu na MM-u, skupit dovoljno para za tenkanje i dobit BH medalju! Razz Razz Razz
Šalu na stranu, mislim da su poznanstva i prijateljstva nešto najvrijednije što se u ovoj igri može dobiti i postići, sve ostalo je manje važno! Neke se stvari ne mogu kupiti novcem, za sve ostalo tu je hm...(ne znam kak se zove ta usluga s kojom se kupuju goldi). Sad


A evo i par fotografija nase drage Kachaa-e snimljenih u sluzbenim prostorijama eHrvatskog dizajna.

Kolovoz 2009. - Kachaa-intervju + slike / Pobijednica izbora za miss PEACA I650934_k3

Kolovoz 2009. - Kachaa-intervju + slike / Pobijednica izbora za miss PEACA I650933_k2

Kolovoz 2009. - Kachaa-intervju + slike / Pobijednica izbora za miss PEACA I650932_k1

---------------------------------------- ---------------------------------------- ------------------


Danas Vam donosimo i jucerasnje snimke pobijednice PEACE-ove miss saveza koji se je odrzao u glavnom gradu eMadarske.Pobijednica dolazi iz eSrbije pa evo par pitanja i slika.

1.Kako ce ovo utijecati na Vas zivot?

Pa nadam se da cu sad napokon naci pravoga,bradatoga muza i da ce me vise postovati u sumadiji.

2.S cim ste se bavili prije manekenstva?

Radima sam u svojoj privatnoj kompanij.

3.U kojoj grani gospodarstva ste se bavili?

Pa uglavnom cuvanjem ovaca po planini a kad bi bila dobra dali bi mi da se brinem i o svinjcu.

4.Vas prvi spolni odnos?

Pa bilo je to s braticem na cuvanju ovaca,bas je bilo lepo.

5.Zar nije to malo bolesno?

Nije zasto?Kod nas tko koga ufati taj i gura,uostalom tko mene pita.

6.Sta bi promijenili u eSvijetu?

Neznam kupila bi si q1 oruzje.

I to je bilo to a evo i slika

Kolovoz 2009. - Kachaa-intervju + slike / Pobijednica izbora za miss PEACA I650938_p1

Kolovoz 2009. - Kachaa-intervju + slike / Pobijednica izbora za miss PEACA I650939_p2

Kolovoz 2009. - Kachaa-intervju + slike / Pobijednica izbora za miss PEACA I650940_p3


Do citanja Vas eHrvatski dizajn
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.