eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - Bilo jednom davno …

Go down

Rujan 2009. - Bilo jednom davno … Empty Rujan 2009. - Bilo jednom davno …

Postaj  Sebenico 25/9/2009, 00:27

Prvih mjesec dana eHrvatske …

Moje viđenje iako u to vrijeme nisam igrao, uglavnom činjenice i citati iz clanaka, tadašnjih igraća, pokretača eHrvatske… neki koji jos i sad igraju...


27.11.2008.

„Presretan sam i ne znam kaj da kažem svima osim - čestitam!Smile Imamo Hrvatsku!

Za one koji su kojim slučajem zaobišli temu dana, admini su u današnjem Insideru najavili stvaranje Hrvatske za datum 9.12., a to je za 13 dana, u utorak.“
Roby Petric 27.11.2008.

Pripreme - Prijelazna vlada bila je u sastavu VD predsjednik Roby Petric, jedna od najpoznatijih i najzasluženijih licnosti za stvaranje eHrvatske. Za ekonomska pitanja bili su zaduzeni Split1700, tomislav, Sumski. Za obranu i stvaranje vojske bio je zadužen Kokach, koji je još uvijek nakon 10 mjeseci u HV-u.

Obrazovanje Prle, Antimon i Greendevil. Najavljivala se promocija.

Clanak koje mozete pogledat : Roby Petric – Stvaranje domovine i puno posla


09.12.2008. eHrvatska je uvedena!!


„Evo ljudu meni dode da placem, zaista sam dirnut, nakon 10 mjeseci igranja ove igre samo radi Hrvatske, Hrvatska je napkon dosla, od srece neznam sto da radim. Smile

Hrvatska!
Hrvatska!
Hrvatska!“ Sucko 09.12.2008.


„Prije svega, cestitke svim starim i novim igracima na dolasku u eHrvatsku, konacno je dosao i taj dan. Odmah cu iskoristiti priliku i dati prijedlog da se svaki 9. dan mjeseca proglasi Danom Domovine, i da se slavi kao praznik svaki mjesec, ovo je dan koji smo jako dugo cekali i konacno docekali.“
Roby Petric 09.12.2008

09.12.2008. bila je i prva promocija eHrvatske u prva tri dana došlo je oko 1000 novih igrača.

Promoviralo se po forumima, bio je cak i clanak u novinama.

obrazek

al sa eHrvatskom dosli su i problemi :

„Dodat cu i jos jednu stvar - drzavu imamo tek nekoliko sati. Naravno da ne nista trenutno ne funkcionira, jos nema ni tvrtki, admini nisu radili preseljenja trvrtki koje imamo, HRK su dobili samo novoregistrirani clanovi u igri, mi stariji smo ostali bez kune u pocetku. Ali bez panike, kroz dan-dva sve ce doci na svoje mjesto, i sve cemo srediti, imali smo plan i imamo ga i treba ga samo polako i hladno dalje provoditi.“
Roby Petric 09.12.2008.


Pisani su tutorila, itd itd … evo jedan koji sam uspio nac vidite i sami datum, stanje se stabilizira, firme se sele, dolaze novi ljudi


http://ehrvatska.wordpress.com/ -napisan bas u to vrijeme


Antimonova mast - http://www.erepublik.com/en/article/-antimonova-mast-cudesni-zdravstveni-preparat-za-gradjane--710221/1/20 - članak na koji sam naletio , nebitno za eHrvatsku povijest


19.12.2008. Hrvatska ima 2130 ljudi, i nakon samo 10 dana postojanja je u top 10 zemalja u erep-u.


?.12.2008.

Osnovane su stranke :
HSP- gotcha1234
HSR- Couvert
HDS- Roby Petric
HUS- Sucko
HLD- Lukok


25.12.2008. Prvi kongresni izbori. Kongres nije TO-eran. Stranke koje su dobije uopce nisu bitne, dobila je eHr.


Rezultati prvih kongrsnih izbora

Prvi zakon u Hrvatskom kongresu na glasanje :

obrazek


25.12.2008. Prvi predsjednicki izbori

obrazek


26.12.2008. Formiranje prve vlade eHrvatske:

Ministar rada: Sulla
Ministar vanjskih poslova: Split1700
Ministar obrane: Kokach
Ministar obrazovanja: Antimon
Direktor Zavoda za statistiku: imekojesepamti
Direktor Zavoda za Zdravstvo: Sumski
Direktor Zavoda za Zaposljavanje: rocker-ma – jedini koji je i danas u vladi
Direktor Crvenog Kriza: Jegulja


1.1.2009. Hrvatska je tada imala oko 3000 ljudi. Među prvih 10 erep-u.

Sebenico

Broj postova : 58
Join date : 12.09.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.