eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - ::UPOZNAJMO eHRVATE, part I ::

Go down

Rujan 2009. - ::UPOZNAJMO eHRVATE, part I :: Empty Rujan 2009. - ::UPOZNAJMO eHRVATE, part I ::

Postaj  Dalibor 29/9/2009, 13:16

Ovaj članak je namjenjen da se upoznamo svi malo bolje Smile


Starac je vodio eŠkolu za nove igrače skupa s ostalim eProfesorima, bio je vodja Hrvatskog Obrazovnog Centra u kojem se pomaze novim igračima slanjem Pma s uputama i svime što je potrebno.
Vodio je čak 5 ureda dok smo bili pod TakeOverom.
Zadnjih 15 dana vladavine eSrbije u eHrvatskoj vodio je Ured Dobrodoslice skupa s menom:) i zadnjih 10 dana te okrutne vladavine je vodio Crveni Križ di se ubijao od posla.
Jednom kongresnik ,prošli mjesec ,zahvaljujući svojoj stranci HDS...
I na kraju,bio je Ministar Obrazovanja 15 dana i dao ostavku jer je morao ići na odmor.Smile

Rujan 2009. - ::UPOZNAJMO eHRVATE, part I :: 3517b86
" KO mi kaze da sam ruzan ide ban ! "

Nick i dolazak: - Odakle mi nick hmmm . Nadimak Starac koristim i u RL, Tako me nazvao profesor iz Tjelesnog u Osnovnoj skoli jer nikada
nisam radio tjelesni , a i nick Starac ima veze malo sa mojim prezimenom Starcevic ( nije mi Ante Starcevic nista u rodu )
-U igru me Pozvao jedan igrac sa Counter Strike , Srpske nacionalnosti je.( mogu mu samo reci Hvala sto me uveo u igru )



Traktor Tom je bio član HV-a i ZDRUG-a od osnivanja,nakon nekog vremena postaje zamjenik 2. brigade i nakon toga zapovijednik ZDRUG-a (čak tjedan dana-samovoljno napusti funkciju) te sad ponovno zapovijednik ZDRUG-a. Politika ga nezanima tako da bi to bilo to.

Rujan 2009. - ::UPOZNAJMO eHRVATE, part I :: Traktorl

Nick i dolazak: "Pa ono,u eRep sam dosao preko necijeg spam maila te nisam uopce se nadao da cu ovoliko ostat.Ovaj nick imam iz prosto glupog razloga,nisam znao koji nick izabrat posto je nick koji koristim na internetu vec bio zauzet.Dakle taman kad sam se regao iza mene na Novoj TV je bio onaj crtic Traktor Tom i od tud nick Very Happy"



Darcus: "Igru sam zapocela u vrijeme kad je Borkan stiskao retreat button na stolici predsjednika Srbije. Nisam nikoga znala u igrici, niti dan danas znam da li netko od mojih RL prijatlja ili poznanika igra igricu. Polako sam stjecala prijatelje. Jedna od prvih prijateljica je bila Atea, a gorancro prva osoba koja me nesebicno giftala a da me uopce nije poznavao.
Nakon pristupanja HDS-u postala sam voditljica Crvenog kriza tijekom Radmanova mandata i na tom mjestu ostala dva mjeseca. U meduvremenu sam odradila i jedan mandat u Kongresu i obavljala duznost glasnogovornice Kongresa u zadnjem mandatu prije srpskog TO-a.
Ubrzo sam napustila Hrvatsku i otisla na privremeni boravak u Ukrajnu na poziv par prijatelja hrvatskih emigranata.
Nakon povratka postala sam ponosni pripadnik HOS-a, gdje sam jedno vrijeme bila jedina cura.
Zadnji mjesec se kandidiram za predsjednicu stranke Tocratic party of Croatia kojoj, nakon pobjede, mijenjam ime u LIBERTAS i intenzivno radim na stvaranju ozbiljne i utjecajne stranke."

Rujan 2009. - ::UPOZNAJMO eHRVATE, part I :: Darcus

Nick i dolazak: "Nick je "latinska" varijacija mojeg RL imena. Jednom me tako nazvao prijatelj jer sam valjda nesto pametovala. Nick mi se svidio i koristim ga kao moj alter ego.
U igru sam usla slucajno, surfajuci po netu, vidila sam link na Internet Monitoru i zakljucila da mogu odvojit par minuta dnevno za moju prvu internet igricu. Poslije se pokazalo da sam bila upotpunosti u krivu. :-p "


JuniorSoprano: "Zovem se Marko, iz samobora sam i imam 22 g za sada Smile"
-5 kongresnih medalja (JAR,HR i Italija)
-Čak 10 HardWorker medalja i 2 BattleHero
-Član EDEN Military Corpsa ,elitnih jedinica saveza.
-Vodio Ured za dijasporu
-Na početku bio u HUS-u ,kasnije u HLD-u a sad ga politika više nezanima nego se posvetio vojnom životu:)

Rujan 2009. - ::UPOZNAJMO eHRVATE, part I :: 7520_1197427665696_1528620133_512443_960809_n

Nick i dolazak: "Za eR sam sazno na Hattricku i registiro se 27.03.2008, i od tad ga igram bez prestanka.
Igram jos dosta online igra, al mi ih se neda sad nabrajat sve.
nick... a eto, igrao sam igru gangstermind (u njoj si gangster i pljackas ljude, imas svoje cartele, pokusavas bit najbolji itd) i kad sam culo za eR onda sam uzeo to ime koje sam imao i tamo. "
I za kraj propala eLjubav: "U eR-u sam trebo se oženit Kachoom, ali pukla ljubav, napustila me, jer sam imao a i jos imam samo Q4 kucu i par medalja i otisla drugom/drugima kak se prica po selu Sad"

InChY je bio logisticar za 1. i 4. brigadi u zamjenik zapovijednika 4. brigade. Takodjer,u AndyCro vladi je bio voditelj Hrvatske Gospodarske Komore ...
Trenutno je zapovijednik 3. gardijske brigade i bazira se samo na vojsku.
General s 60,000 napravljenog dmga s 3 Society Builder medalje.

Rujan 2009. - ::UPOZNAJMO eHRVATE, part I :: Inchy

Nick i dolazak: "InChY, nick potjece od moje bivse ljubavi, Ine. Cure koja me oborila sa nogu. Nju sam zvao Inci. Tako je i ovaj racun dobio ime InChY.
Za eRepublik saznao slucajno, vrndao po netu i trazio browser igre i naletio na eRep. Registriro se i krenio, eo 10ta mjeseci je vec proslo od moje prve registracije. Prvi racun mi je bio DJ BoSna, nazalost banan zbog multija, dok drugi i sadasnji InChY, pazim ko oko u glavi."


Damjan Grozni
-funkcije: Ministar MRSS-a 2 mandata,premijer ,ekonomski savjetnik ,kongresnik i clan ZDRUG-a.
" taeril (prijatelj) i ja smo otvorili prve firme izvan Hrvatske i bavili se vecinom ogromnim zaradama na ticketima na kongresnim izborima, te obrtanjem golda na MM-u.
Nase organizacije su jedne od najačih u Hrvatskoj,kao npr. Red Dwarf.
Kasnije nam se pridruzio Dmitar Zvonimir II, te sadasnji predsjednik Croat4Ever. Cilj nam je ulagati u ljude dok ne dodju do čina field marshala te usput dobro zaradjivati. Uskoro cemo uzeti i petog čovjeka.
Za vrijeme Radmana sam radio u MRSS-u, te kasnije kao premijer i moram priznati da sam za to provedeno vrijeme jako puno naucio i formirao se kao igrač. Ne volim varanja u igrama opčenito, a pogotovo ako se uzima naša lova iz HNBa radi privatnih interesa.
danas se za mene govori da sam medju najboljima u Hrvatskoj što se tiče ekonomije ali vidim jako puno novijih igrača koji polako stupaju na eHrvatsku scenu sa vrlo dobrim znanjem, ambicijom i potencijalom.
Za par dana postajem FM sa 11.5 strengtha...Malo su me usporili u vojnom napredovanju mandati kongresmena u eHR za vrijeme TOa eHR-a, te mandat u Italiji za vrijeme TOa Italije."

Rujan 2009. - ::UPOZNAJMO eHRVATE, part I :: 2i27pdx



Nick i dolazak: " U eRepublik sam došao nakon članaka u novinama. Nick sam izabrao zato jer je damjan_slatki vec bio zauzet : ), igrati sam zapoceo zajedno sa frendom taerilom."



Biti će još nastavaka ,čekam odgovore od par ljudi, tako da već sutra-preksutra možete očekivati novi dio.
I napišite u komentarima koga bi ste željeli još vidjeti Smile

Vote & Subscribe


webstartm


P.S.
Svi koji zele izac u buducim clancima na PM ingame nek mi posalju:
-Odakle Vam nick
-Kako ste dosli u igru
-History,funkcije u državi etc
-Slika

EDIT:

Atea- neda sliku
Zubix (ratrak) -trazi 20 golda za sliku
PeekaBooh -trazi 50 golda za sliku
BorKan- reka je da ce dat kad se otrizni XD
Sucko - ide u iducem broju
Radman- nema odgovora
Zocky- neda sliku
Kachaa- nema odgovora
MABusic- posla tekst,cekam sliku
LLux- ide u iducem broju
Antimon - neda sliku
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.