eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009. - ▒░ Kandidatura za kongres ░▒

Go down

Studeni 2009. - ▒░ Kandidatura za kongres ░▒ Empty Studeni 2009. - ▒░ Kandidatura za kongres ░▒

Postaj  Dalibor 14/12/2009, 21:33

AREA 51
- Special edition -

:: O meni ::
Moje ime je mr Dalibor i igram eRepublik nešto više od 4 mjeseca. Kada sam počeo igrati igru patio sam se dok je nisam skužio, a najviše sa firmama koje nemaju za plaće (hehe, kao u RL). Vjerojatno bi i odustao od igre da nisam (slučajno) uspio doći na chat kanal #eskola i odonda se sve promjenilo. Ljudi koji tamo rade su mi pomogli i uputili me što da dalje radim, te pružali pomoć kad god je zapelo. Ta pomoć koju sam dobio na eskoli i neumorno odgovaranje na bezbroj raznih pitanja me se dojmilo, te sam zbog toga odlučio i ja ostati tamo kao profesor i pomagati generacijama koje dolaze. Kasnije sam počeo raditi i u Crvenom križu, te u Ministarstvu obrazovanja, a sva ta zaduženja obavljam i sada.


:: Politika ::
U međuvremenu sam se pridružio stranci HLD jer mi se njihov program činio najbolji. Tamo sam upoznao dosta kvalitetnih ljudi s kojima se super slažem i stranci sam ostao vjeran do danas. U stranci vodim nekoliko projekata od kojih su najvažniji eČitaonica, koja okuplja na jednom mjestu sve novinske članke najboljih novina eHrvatske, te HLD Caritas, koji pomaže članovima sa niskim wellnessom.


:: Zašto glasati za mene? ::
Sve svoje obveze i zaduženja uredno ispunjavam, te to želim nastaviti i radom u eHrvatskom kongresu. Kongresnu dužnost ću obavljati savjesno i časno, te prije svakog glasovanja raspraviti predmet sa kolegama iz kongresa, i tada glasati po svojoj savjesti.

Dostupan sam ponekad u dopodnevnim i obavezno u večernjim satima kada stojim građanima na raspolaganju za sve upite. Možete me naći na kanalu stranke #HLD, te na kanalu za pomoć igračima #eskola.

Ukoliko smatrate da sam svojim trudom i zalaganjem zaslužio biti u eHrvatskom kongresu, dajte mi svoj glas na predstojećim izborima, a ja se obvezujem da ću raditi savjesno i pošteno kao i sve do sada.


PS: Kandidat sam HLD-a u regiji Slavonia, pa vas pozivam da se prije glasanja javite na kanal stranke #HLD za konzultacije.

--
Mr Dalibor
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.