eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓

Go down

Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Empty Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓

Postaj  Dalibor 28/12/2009, 01:33

Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Area51logo
AREA 51, br.16.

:: MEDIA MOGUL ::
Jučer me prilikom logina dočekala obavjest:
Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Dalibormogul

Iako je razlog pokretanja ovih novina bio da vidim o čemu se tu radi i kako bi mogao drugim igračima pomagati i u tom području, s vremenom mi je pisanje postalo zanimljivo, te me obradovala nova sjajnu medalju na profilu.

Hvala svima na tom lijepom božićnom poklonu!

Golde od medalje donirao sam u HNB i HLD trening firmu:
Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Donlog
http://www.erepublik.com/en/citizen/donate/list/1607381/1
HNBu uvijek treba para kako bi mogao normalno funkcionirati, a HLD trening firmi će isto dobro doći kako bi mogli pomoći još većem broju novih igrača i zadržati ih u igri.

Zadnjih par članaka je dospjelo u top 5 članaka u eHrvatskoj (jedan čak i na prvo mjesto), a zadnji članak je dospio i na listu International članaka. Sve te to pokazuje da su čitatelji prepoznali moje članke kao zanimljive i infomativne, a to me motivira da pišem i dalje.

Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Divbarbsmpl
:: NOVI EKONOMSKI i RATNI MODULI? ::
Admini su u najnovijem broju novina eRepublik Insider dali najavu novog ekonomskog i ratnog modula u igri:
"He was still dreaming with his eyes opened, when he had arrived at the office. He was hired as a project manager, a job that he truly liked. The need for money convinced him to work a lot today too, more than 8 hours actually. In the afternoon, in spite the tiredness, he decided to study and improve his architecture skill, for another 2 hours. He enjoyed studying architecture, so the time passed really quick. Moreover, he was feeling a bit refreshed. So he decided to work another two hours to improve his infantry skill."

Nedavno su procurili neki screenshotovi koji pokazuju nove module, ali moj izvor u eRepubliku nije htio potvrditi (ali niti opovrgnuti) njihovu autentičnost:
Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ 538pdw

Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Eco2z

Izgleda da admini stalnim poboljšanjima žele zadržati starije igrače kojima opada zanimanje za igru, ali moraju pripaziti na balans kako nebi dodatno zakomplicirali igru ljudima koji se prvi put susreću s njom.

U svakom slučaju predstoji nam zanimljivo razdoblje sa dosta promjena u načinu funkcioniranja igre, a kako će to izgledati samo admini znaju.

Više:
http://www.erepublik.com/en/article/-naga-anja-o-novom-war-i-ekonomskom-modulu--1104336/1/20
http://www.erepublik.com/en/article/o-novim-modulima-1104746/1/20
http://www.erepublik.com/en/article/erepublik-insider-to-by-m-cz-cy-dzie-22-12-2009--1102295/1/all

Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Divbarbsmpl
:: KONGRESNA KANDIDATURA ::
Budući da mislim da sam kongresni mandat odradio dobro, sudjelujući u raspravama sa kolegama kongresmenima, odlučio sam kandidirati se za još jedan mandat u kongresu. Moja stranka me podržala tako da sam kandidat HLDa u regiji Centralna Hrvatska, te mi dajte svoje povjerenje ukoliko mislite da dobro radim svoj posao.
Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ 20091223204241

Popis službenih kandidata HLDa pogledajte ovdje.

Komentare i sugestije kao i dosad mi možete uputiti privatnom porukom u igri ili na chat kanalu #hld na kojem budem u večernjim satima.

Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Divbarbsmpl
Sretan svima Božić i uspješna Nova godina kako u eRepu tako i u RL.

Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Xmass01

Do sljedećeg broja,
--
Prosinac 2009. - ▓▒░ Area 51 - no.16 ░▒▓ Area51footer
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.