eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009. - TKO TREBA NEKA SE JAVI......

Go down

Studeni 2009. - TKO TREBA NEKA SE JAVI...... Empty Studeni 2009. - TKO TREBA NEKA SE JAVI......

Postaj  moretousic 12/1/2010, 00:50

TKO TREBA NEKA SE JAVI......

za vas koje neznate ova je akcija nastala davno prije CK(crvenoga križa) i ostalih udruga,,,,

čemu služi??
za edukaciju i pomoć novim igračima....znači svatko tko ima niži whelnes od 40 pošalje mi PM i ja mu pošeljm giftove,hranu ili novac....dosad sam pomogao više od 100 igrača te sam jako zadovoljan postignutim rezultatima.No ako imate neka pitanja u vezi igre ili nečeg drugoga možete me pitati potrudit ču se da što bolje odgovorim i pomognem.....podjelio sam više od 800 q1 hrane te potrošio više stotina golda zato ako imate ikakva pitanja ili primjedbe samo pošaljite Pm......e da i ja sam sa svojim novcem financiram ovu akciju (kao i dosada)....zahvaljujem svim koji su prije donirali.....

pa što če nam ako imamo CK i Ministarstvo obrazovanja??
e pa radio sam jedno vrjeme u CK no mnogi igrači neznaju za njega niti gdje se prijaviti a i da rasteretim Crveni križ u kojem ima dosta posla.....

e da i pošto su uskoro izbori glasajte za.......

Elbobo

P.S sory zbog gramatike...nije mi jača strana :=) read more

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.