eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - Vrijeme promjena

Go down

Sijecanj 2010. - Vrijeme promjena Empty Sijecanj 2010. - Vrijeme promjena

Postaj  moretousic 15/1/2010, 06:35

Vrijeme promjena

Sijecanj 2010. - Vrijeme promjena A8fba778


Sve vise i vise citam o nezadovoljstvu u oruzanim snagama eHrvatske.Kasne s zapovjedima,sad trenutni skandal s 150 uzetih golda te famozna legija stranaca za eSlovence.Cijelo vrijeme mi se mota jedno ime po glavi za koga vjerujem da bi mogao cijeli MORH staviti pod kontorlu a to je WEBSTARTM.Ne znam mozda grijesim al koliko ga poznajem, taj lik jebach majke,kostur koji iskace iz grmlja u baloneru je savrseni po meni kandidat da napokon zasluzeno uzme MORH u svoje ruke.Webstartm je od pocetka u MORHU (nema sta nije radio), puno svog vremena,zivaca je dao za isti,odazio, vracao se al uvijek je bio vjeran,posten te ima sluha i za najobicnije vojnike.Poznaje protokole,zapovjedi,taktiku i ja vjerujem da i sad razumije srz trenutnog problema.Vrijeme je da Webstartm okupi oko sebe sposobne suradnike,savjetnike te da MORH vrati na razinu na kojoj zasluzuje bit.eHrvati zele promjene Web ostvari ih Very Happy

**CAST**POSTENJE**PONOS**JEDINSTVO**SRCE **

UVIJEK VJERNI!!!

IZNAD SVEGA
HRVATSKAAAAA

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.