eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2008. - Novine Danasnjice - Pregled stanja u eSvijetu 2

Go down

Prosinac 2008. - Novine Danasnjice - Pregled stanja u eSvijetu 2 Empty Prosinac 2008. - Novine Danasnjice - Pregled stanja u eSvijetu 2

Postaj  Johny Stulic 25/4/2009, 07:20

Novine Danasnjice - Pregled stanja u eSvijetu 2

Dobar dan

Kao neki nastavak u prošlom izdanju



Novosti o ratnom stanju u Francuskoj + intervju sa Sucko
Stanje u Hrvatskoj







Novosti o ratnom staju u Francuskoj!


Francuska upravo vodi bitku za vjerovatno najvažniju regiju u zemlji (Center). Američke snage već su ušle u underground te tako osigurale pobjedu ali još ma vremena. Dali ovo znači početak kraja za slabu Francusku vojsku?

Kako sam u prošlom izdanju stanja u eSvijetu objavijestio o Francuskoj kako je pod napadima odlučio sam napravit kratki intervju sa poznatim Hrvatom Sucko koji je jedan od brojnih pristaša u Hrvatskoj. Te postavljam pitanje koje su nekoliko čitatelja već postavila.

Markisim Dart:Kao pristasa ATLANTIS-a koje je vase misljenje o napadima na Francusku? Kao sto su neki igraci vec pitali sto je to Francuska toliko skrivila?

Sucko:Iskreno, napad na Francusku nije bio po mojem misljenju potreban. Ovo je donjelo mnoge nesuglasice i u ATALNTISu i u PEACEu. Takoder, uglavnom sam pristasa ATLANTISa od pocetka jer nama Hrvatima osobno pase, zelim najbolje zastiti intere naseg naroda. Ako bi nam na primjer PEACE vise odgovarao, bio bi ja i njihova pristasa. Francuska nije bas nesto skrivila, vise je ATLANTIS je napao iz nekog hira. Ne pratim trenutno bas taj rat, trenutno sam u mislima za Hrvatsku, i Hrvatskom se bavim. Koliko sam citao Spanjolska je odlucila napasti Francusku, pa su joj se i ostale zemlje ATLANTISa pridruzile kako bi "ugrabile svoj dio zemlje"

Markisim Dart:Kako komentirate zastoj rata te po vasem misljenju moze li ATLANTIS dovrsit ono sto je zapoceo u Francuskoj?

Sucko: Francuzi su odustali, Talijani pokusavaju spasavati situaciju, imaju mocnu vojsku. ATLANTIS polako osvaja Francuku, negdje su i podbacili, pogotovo Britanci, od kojih se vise ocekivalo. Rat je zanimljiv, mozda Francuska i uspije spasiti koju regiju.

Markisim Dart:Ako se pridruzimo ATLANTIS-u i postanemo jedna od clanica, da li se moramo bojat rata sa prekomorskim susjedom? Hoce li nam u tom slucaju clanice ATLANTIS-a pomoc i u kojoj mjeri po vasem misljenju?

Sucko:Mi nemamo granicu sa nasim prekomorskim susjedom. A nas savez ATLANTIS bi nam pomogao, dakako. Kada je Slovenija stvorena u igri, Talijani su je htijeli napasti, ali Slovenija je podpisala par paktova sa zemljama iz ATLANTISa i Italija je odustala od napada.Slovenija nije bila ni nije puno pravna clanica ATLANTISa, mi cemo vjerojatno biti, sto nas pod "ugovorom" saveza druge zemlje obvezuje da stite svaku svoju clanicu. Pomoc bi bila na najvecoj mogucoj mjeri.

Zahvaljujem se Sucko-u na intervju.

Ono što smo doznali iz intervjua je to ukoliko postanemo članica ATLANTIS-a bit ćemo sigurni.
Naime ako malo bolje pogledamo to možemo i vidit na karti. Kako je trenutno Rumunjska sa Slavonske strane, koja tiska Mađarsku u ponor, tako je Hrvatska okružena polu i punopravnim članicama ALTANTIS-a. Još jednu stvar koju doznajemo u intervju je ta da je upravo Francuska htjela okupirat našu zemlju tj. napravit takeover, to bi sad mogao usporedit sa John Jakeson iako on stvarno nezna ni šta radi.

Karta svijeta podlijeljenja po članicama saveza - link


Stanje u Hrvatskoj


Ovim putem bi odmah upozorio vladu na jednu stvar - tržnica. Svi znamo da nas stranci opsjedaju od Johna sve do Slovenaca koji nam pune tržnicu poklonima koje ni budala nebi kupio. Naime na tržnici trenutno ima 438 gifts po 7.2 HRK. Nadam se da o tome netrebam više govorit jer nam susjedi podcjenjuju kvocijent inteligencije.

Jučerašnji pokušaj takeovera neslavno je završio. John Jakeson je dobio samo 3 glasa.

Hrvatska 13. na listi a samo 38 igrača se treba još registrirat da bi bili 11. na listi. Ako još ovako nastave ljudi dolazit Hrvatska će uskoro bit u top 10 država po populaciji.

Ovim povodom pozivam sve građane eRepublik Hrvatske da daju otkaz u stranim tvrtkama te da se zaposle u državnim ili privatnim Hrvatskim tvrtkama.

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.