eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2010- eSAD krece na Europu

Go down

Veljaca 2010- eSAD krece na Europu Empty Veljaca 2010- eSAD krece na Europu

Postaj  faeran 7/2/2010, 23:46

Dragi čitatelji, htio bi se ispričati zbog spamanja s člancima jučer zbog hrpe bugova u igri. Pokušavao sam objaviti članak 10-ak puta što mi iz prva nije uspjelo, ali onda sam u minuti objavio 10 puta i zaspamao medijski prostor u eHrvatskoj. Te članke nisam mogao izbrisati (ne mogu ni sad čak) i dobio sam kaznu zbog vrijeđanja admina. Na kraju smo dobili Subscriptions tipku...fenomenalno.
________________________________________ ________________________________________

Čini se da se rat u Europi nastavlja i prelazi okvire invazije na eUK. Ratovi i osvajanja na tlu Europe nisu nikakva novost, ali na scenu dolazi novi igrač - eSAD, i čini se da (kao i u RL-u) imaju velike osvajačke ambicije i potencijal da preokrenu tijek rata i izmjene situaciju u Europi.

RAT UK - SAD

obrazek

Ovo je nastavak velike ofenzive EDEN-a na UK o kojoj sam pisao jučer. Bitke nisu imperativ jer napadi Šveđana, napadi Norvežana i napadi Španjolaca mogu "kružiti" cijelo vrijeme, pa eUK vrlo teško može krenuti u učinkoviti protunapad.
Zid je u obije bitke dosta visok, tako da zavisi o EDEN-u hoće li ići tenkat ili će preusmjerit snage na druge fronte .

RAT Francuska - SAD

obrazek

A ovo je vjerojatno jedna od tih drugih fronti, i to nedavno otvorena. eSAD napada sama protiv Francuske i za sada ni ne mogu krenuti u značajnije rušenje zida, no Phoenix je vrlo zauzet u zadnje vrijeme, a eventualnim napadom Španjolske stvari za Francusku bi se mogle opet zakomplicirati.

obrazek
klik za veću sliku

No ovo je i potez koji sa sobom vuče veliki rizik. Ako ova intervencija eSAD ne uspije, eFrancuska će krenuti u protunapad s 11 MPP-ova i vratiti dobar dio svog i Britanskog teritorija.
Eventualno, ako Phoenix ojača, ovaj rat bi mogao biti novi način za invaziju na eSAD, no to se vjerojatno neće dogoditi tako skoro.

RAT Peru - Brazil

Ovaj napad je započeo tek oko 20h danas i EDEN i Poljska s ovim potezom idu stvarno na sve ili ništa. ePoljska u zadnje vrijeme nema puno akcije pa su odlučili krenuti na Brazilsku high iron\wood regiju i skinuli zid od 450 000 u svega sat vremena, što pokazuje da oni stvarno misle ozbiljno.

Ako osvoje ovu regiju to će isprva biti velik gubitak za Phoenix, ali onda trebaju konstantno blokirati Brazil da ovi ne krenu u protunapad s 11 MPP-ova. S obzirom da je Peru okružen ne baš prijateljskim državama očito računaju na njihovu neutralnost i pasivnost u ovom sukobu.


Toliko od mene, lijep pozdrav i živjeli !

faeran

Broj postova : 82
Join date : 31.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.