eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljača 2009. - ::UPOZNAVANJE INDONEZIJE::

Go down

Veljača 2009. - ::UPOZNAVANJE INDONEZIJE:: Empty Veljača 2009. - ::UPOZNAVANJE INDONEZIJE::

Postaj  nofx_ivan 16/3/2010, 18:42

Odlucio sam malo pogledati kakvo je stanje u najbolje rangiranoj drzavi eSvijeta Indoneziji , te sam popricao s njihovim Ministrom Vanjskih Poslova Renagom

Taj razgovor cu vam ukratko napisati u ovom clanku...

1. Vidim da ste poceli igrati erepublik prije 8 mjeseci...Mozete li mi kazati nesto o sebi???O vasoj „proslosti“ u erepubliku...

-Za igru sam saznao od mojih prijatelja i odlucija sam se i ja ukljuciti u nju.Prvo pitanje koje mi je palo na pamet kad sam se prikljucio eSvijetu je bilo „Kako sluziti mojoj Indoneziji ?“. Nakon sto sam skupio dovoljno informacija o igri odlucio sam se prijaviti za posao casnika u vojsci...Zahvaljujuci ovom poslu upoznao sam mnogo igraca diljem eSvijeta.Poziciju casnika sam napustio nakon 3-4 mjeseca, ali sam i nakon toga ostao aktivan u vojsci. U mjesecu veljaci aban (Indonezijski predsjednik u veljaci) me je postavio za MVP-a Indonezije te sam i dan danas za vrijeme predsjednika rikwandija jos uvijek ministar.


2. Indonezija je glavni clan vojnog saveza PEACE-a...i takodjer je prva po ranku u eSvijetu. Mozes li mi reci kako ste uspjeli to sve napraviti?

-Imamo mnogo aktivnih igraca te svakim danom pozivamo nove da nam se pridruze...ali nas cilj nije da igrac igra „sam za sebe“ vec da smo tu svi kao zajednica! Svakom novom igracu nudimo svu potrebnu pomoc( hranu,poklone,novac itd.) da bi se sto prije unaprijedili u samoj igri. Ne mogu puno reci o nasoj ekonomiji jer to nije moja specijalnost,ali puno aktivnih igraca te njihova velika potraznja za stvarima na nasem marketu zasigurno pomazu nasoj drzavi.I naravno,tu je Vlada Indonezije koja stabilizira cijene na trzistu,ako je potrebno.


3.Vi ste MVP Indonezije ali trenutno se nalazite na celu Pakistanske stranke.Vasa Indonezija je u ratu s Pakistanom...Sto dobivate iz toga rata???Mozete li mi objasniti tu situaciju???

-Rat izmedju nas i Pakistana sluzi prvobitno samo za prebacivanje regija te na taj nacin unistavamo Rumunjsku.Rumunji takodjer znaju da nemogu dobiti rat bez strategije prebacivanja regija pa i oni takodjer salju svoje ljude u Pakistanski kongres pokusavajuci na taj nacin zaustaviti nasu strategiju prebacivanja regija(Iran-Indonezija-Pakistan)...Trenu tno sam u Pakistanu da pokusamo maknuti Rumunje iz kongresa te sam postao predsjednikom stranke koju su Rumunji otvorili za sebe.

4.Vas rat izmedju Rumunjske se naziva Svjetskim Ratom.Dali ste zadovoljni sadasnjim tijekom rata???
Mozete li mi reci nesto vise o vasoj vojsci koja je jedna od najjacih u eSvijetu?

-Do sada su nase operacije bile uspjesne.I mi i Madjarska smo osigurali nase regije zahvaljujuci nasim saveznicima,ali jos se ne vidi kraj rata...Uskoro ocekujemo novi napad od strane Rumunjske te se nadamo da ce Rumunji izgubiti jos koju svoju regiju.
Indonezija ima jaku vojsku zahvaljujuci svojoj odlicnoj ekonomiji. Svakom nasem vojniku dajemo sto vecu kvalitetu oruzja te oni tako rade mnogo vise damagea, nego li vojnici koji idu u ratove o svom trosku.
Ja ne mislim da je Indonezijska vojska najjaca u eSvijetu...ali tu smo negdi s Rumunjima tj. veoma je mala razlika izmedju nas.



5. Ja sam iz Hrvatske...Hrvatska je „nova“ zemlja u eSvijetu. Znate li ista o nama?

-Prvi put sam cuo za Hrvatsku kad su Sucko,Tomislav i Zocky napravili takeover u Juznoafrickoj Republici.Znam da su Hrvati tamo zivjeli dok admini nisu uveli Hrvatsku. Prije madjarskog,hrvatski baby boom je bio najveci u povijesti eSvijeta. Jedinog Hrvata kojeg dobro znam je Zocky jer njega cesto susrecem na peaceovim kanalima jer smo obojica clanovi vijeca...

Ovaj put toliko od mene te saljem pozdrave svim Hrvatima!


Nadam se da vam se clanak svidio...uskoro ocekujte razgovor s jos jednim MVP-om(ali ovoga puta u pitanju je clanica Atlantisa)
Zahvaljujem se Renagu na razgovoru...

nofx_ivan

Broj postova : 72
Join date : 08.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.