eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - ***Selidba eHrvata na izbore u eSrbiju+kratak govor***

Go down

Svibanj 2009. - ***Selidba eHrvata na izbore u eSrbiju+kratak govor*** Empty Svibanj 2009. - ***Selidba eHrvata na izbore u eSrbiju+kratak govor***

Postaj  nofx_ivan 16/3/2010, 18:54

Kao sto sigurno vecina znate kandidat sam na predstojecim stranackim izborima za stranku
Spasimo eSrbiju

U svom jucerasnjem clanku sam vas pozvao da svratite na izbornu festu koja se odrzala sinoc u mom izbornom taboru...

Ovim clankom vam iznosim neke djelove feste...

Odmah nakon izdavanja mog jucerasnjeg clanka nastale su velike guzve na granicnim prijelazima eHrvatske i eSrbije....

Svibanj 2009. - ***Selidba eHrvata na izbore u eSrbiju+kratak govor*** Y179591384400414

One manje imucnije eHrvate koji nemaju vlastito prijavozno sredstvo na granici su cekali autobusi koje su financirali moji esrpski prijatelji te im ovim putem zahvaljujem...

Svibanj 2009. - ***Selidba eHrvata na izbore u eSrbiju+kratak govor*** Autobusi_izbori-170509_thumb

U moj izborni tabor eHrvati su prestizali tijekom cijelog dana
Svibanj 2009. - ***Selidba eHrvata na izbore u eSrbiju+kratak govor*** 2567108290101785474S425x425Q85

Nazalost,zbog velike brojnosti,"neki" su morali ostati van satora,ali to ih nije omelo da se dobro zabave
Svibanj 2009. - ***Selidba eHrvata na izbore u eSrbiju+kratak govor*** MDF67145

U toj slinoj rulji primjecen je i "zbaceni" predsjednik Lipec sa oddyZR-om i jos jednom osobom(nagadja se da je rijec o madjarsom predsjedniku)
Svibanj 2009. - ***Selidba eHrvata na izbore u eSrbiju+kratak govor*** 14261

Nazalost u jednom trenutko dogodilo se ono cega smo se najvise pribojavali...Gospodin oddyZR je poludio sto nije mogao dobiti porciju cevapa te su morala reagirati jedina 3 clana esrpskog MUP-a!
Svibanj 2009. - ***Selidba eHrvata na izbore u eSrbiju+kratak govor*** 52491

Incident je brzo zaboravljen te se slavilo dugo u noc uz velike kolicine alkohola



Ali normalno nisam zaboravio ni na eSrpsko stanovnistvo s kojima sam imao sastanak te vam iznosim kratak dio mog govora...(OBAVEZNO POGLEDATI)

LINK VIDEA
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-03d4f86531358dad47e505355a564963.html

(POGLEDAJTE VIDEO NA GORNJEM LINKU)

Toliko za sada od mene...

Zivela eSrbija!

nofx_ivan

Broj postova : 72
Join date : 08.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.