eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - NAJTEŽI DANI ZA eHRVATSKU!!

Go down

Travanj 2010. - NAJTEŽI DANI ZA eHRVATSKU!! Empty Travanj 2010. - NAJTEŽI DANI ZA eHRVATSKU!!

Postaj  tajnoime 16/4/2010, 17:23

Dobro jutro građani..

Očekuje nas možda najteži mjesec u povijesti naše zajednice...
U Bosni i Hercegovini, dogodio se TO, ono što več mjesecima govorim, danas je stvarnost.

Zbog našeg ignoriranja, bosna danas može pasti za par minuta, i ne samo to, iz Bosne se može pokrenuti napad na sve naše teritorije....

Ono što vam mogu garantirati, je ovo:

Ako je ikad postojala šansa da eHrvatsku izbrišu sa mape, onda je to sada. 99% je da će to i pokušati, najvjerovatnije je da će se pokrenuti napad eSrbije na Bosnu, preuzet će BiH, i onda slijedi ono radi čega su i uradili TO biH, a to je napad na sve eHrvatske regije, sa strane eSrbije, eBih, i eSlovenije s Mpp-ovima...


Ali mene to ne brine toliko. To je prilika za novi uzlet eHrvatske, jer znam da snaga večine nacija dolazi iz krvi i pepela....

Brinu me IZBORI u eHrvatskoj!

Moj glas, iako je to nevažno, išao je RetroDevilu. Jedni od rijetkih izbora, gdje mi je bilo malo teže glasati, jer mi je i Apachy bio dobar kandidat... Pa i MVS...
Uglavnom, mislio sam da je dobro, ko god da pobijedi, jer nas čekaju gadni trenuci, čeka nas razdoblje gdje neće Predsjednik voditi događaje, nego događaji Predsjednika...

Nažalost, ponovo se u "nočnim satima" dešavaju "čudne stvari". 120 glasova u kratkom vremenu, dobija jedan od kandidata, koji je cijelo vrijeme bio na drugom mjestu.

Je li to varanje?
Niko to ne može dokazati. Možda je, možda nije. Iako logika govori samo jedno.

Glupo je reči da je ijedan kandidat čist, svak ima glasove od multija, neko manje neko više. Ali, ovakvi slučajevi bacaju ljagu na svakog onog ko je pošteno dao svoj glas Apachu, a bogami i RetoDevilu. Pljujete nam u lice svima nama. Svima, pa i Apachu i Retrodevilu, a i MVS-u!

Svi oni imaju određenu podršku kod igrača, ali biramo onog ko ima veću, zar ne?

Ovako gusti izbori pokazuju da niko nema onu "pravu podršku večine", i sad, očekuje nas svađanje ta dva - tri "tabora", klana...

Zašto? Da su Retro i MVS koalirali, pomeli bi Apacha. Ali zašto bi koalirali, možda imaju različite planove? Nije bit u tome, bit je u tome da 120 glasova u kratkom vremenu u noći za jednog kandidata vrijeđaju LOGIKU svih nas!
Vrijeđaju SVAKI pošteni glas koji je išao tome kandidatu !! Vrijeđaju onog kandidata koji je izgubio, pa čak možda onog ko je POBIJEDIO!! Vrijeđa svih nas!!

Mogu razumijeti multije, ali glasanje s njima u svojoj državi -ne.

Dva, samo dva glasa smo trebali dati BiH da spriječimo TO BiH!! Umjesto toga, sad ćemo se svađati tu, je li neko pobijedio pošteno ili varanjem?
Podržati Predsjednika moramo svi. Glasamo za svog kandidata, a radimo za onog ko pobijedi!
ali, kako raditi za nekog za koga misliš da je nezasluženo pobijedio? Kako dati podršku ako sumnjaš da je uopće trebao biti Predsjednik? Kako biti dobar Predsjednik, ako nemaš STVARNU PODRŠKU VEČINE??

Neznam. Znam da će se desiti veliki napad, i možda će večina zaboraviti što je bilo, ili će to pasti u drugi plan. I onda će se desiti ponovo, na nekim drugim izborima..
U međuvremenu, svađanje će se nastaviti, ljudi će odlaziti u Peru, Grenland i što ti ja znam.. Iako, da su ti ljudi možda ostali u eHrvatskoj, mogli su dati 120 glasova za ovog drugog kandidata..
Zato mi je podjednako smiješno da ljudi koji nemaju eHrvatsko državljanstvo, sad osuđuju rezultate izbora...

Mislim da je vrijeme da svi preispitamo što to, do vraga, radimo? Zar je važnije ko nas vodi sljedeći mjesec, od toga da SPASIMO SAVEZNIKA, i na kraju, sebe??

Da je RetroDevil pobijedio s 30 glasova prednosti, bi li bili pošteni izbori? Sumnjam, jer sam poprilično siguran da je svaki od kandidata dobio više od 30 glasova - multija.

Dakle? Gdje je rješenje, što napraviti?
Neznam. Možete pokrenuti IMPICH, možete priznati poraz, bio pošten ili ne, možete pružiti podršku Apachu i sljedeći mjesec pokušati ponovo, možete što god hočete.

Ali znam što MORATE.

Moramo se OVOG TRENUTKA baciti na organiziranje obrane eHrvatske! Moramo OVOG trena graditi mostove jedni prema drugima, a ne rušiti ih! Mi aktivni igrači vodimo eHrvatsku, a ne nikakvi Predsjednici! Ko god bio na vlasti, neće obraniti eHrvatsku, nego mi, Vojnici, civili, kongresmeni i svi drugi! Predsjednici i kandidati za predsjednika imaju samo odgovornst da narod drže SKUPA, a ne da ih RAZDVAJAJU

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.