eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - I feel a change comin' on / HLD glasnik

Go down

Travanj 2010. - I feel a change comin' on / HLD glasnik Empty Travanj 2010. - I feel a change comin' on / HLD glasnik

Postaj  tajnoime 21/4/2010, 00:29

Poštovai eGrađani i eGrađanke,

Kao što većina zna, HLD više nije dio koalicije HSP-HUS-HLD. Razlog je kandidatura retrodevil-a na predsjedničkim izborima mimo dogovora koalicije tj. na svoju ruku.
Da odmah pojasnim, HLD je osudio taj retrodevil-ov čin ali i oprostio te ga prihvatio natrag. Jer, HLD SE SVOJIH ČLANOVA NE ODRIČE. Barem ne ukoliko nisu napravili trajnu i nepopravljivu štetu stranci, što retrodevil napavio nije.

Svatko ima pravo raditi što želi, dok se ne kosi s nekim pravilima. Ali ljudi ovdje nisu ovce (barem se nadam da većina ipak nije) koje trebaju kontrolu, kako sam dobio da ne znam kontrolirat članove. E pa ja kažem, to niti želim niti hoću radit! Imali smo izbor izbaciti ili zadržati retrodevil-a i mi smo ga odlučili zadržati. Kad određeni ljudi shvate da oprost u jednoj običnoj igri i jednih običnih predsjedničkih izbora nije nešto za što bi se dobila Nobelova nagrada i da smo tu da se igramo, onda neka isti o tome ni ne pričaju.

Način odnosa, komunikacije i kulture govora pojedinih HSP-ovaca i HUS-ovaca s drugim ljudima je krajnje neukusan i na primitivnoj razini. Vrijeđanje, laži, opužbe, uvjetovanje... Eh pa ljudi moji, tako to NE IDE! Ako sam s Hunter1911-om mogao popričat kao čovjek onda sam mogao i s ostalima, dakle, problem nije bio u meni. Da bi uopće razgovarali kao civilizirani ljudi, preporučam čitanje bontona opet, te preispitivanje svojih moralnih načela.

Da ne duljim previše, HLD se sada okreće svojim projektima. Pa i ako ispadnemo iz top5 stranaka, nama ostaju projekti koje ćemo pokušati što bolje smisliti i provesti. Jer nama cilj nije preuzimanje vlasti već dobrobit eHrvatske što uostalom govore i prijašnji projekti stranke.

HLD je manja stranka po broju članova od HSP-a, no to ne daje pravo nikome da nam uvjetuje što ćemo i kako raditi u stranci ili da nam uvjetuje koga ćemo izbacit iz stranke. Ako to nekome ne paše, onda nam je i drago što smo van koalicije.

Tako da, pozivam sve koji žele radit za dobro nam eHrvatske, ima ideja, planova ili jednostavno želi nešto raditi samo, neka nam se obrati na CHAT-u i FORUM-u te ćemo istome pomoći i surađivati.


S poštovanjem,
HrvojeZ
Predsjednik HLD stranke

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.