eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - Jučerašnji napad na Hrvatski monetary market

Go down

Travanj 2010. - Jučerašnji napad na Hrvatski monetary market Empty Travanj 2010. - Jučerašnji napad na Hrvatski monetary market

Postaj  tajnoime 21/4/2010, 00:45

Dakle imali smo jučer jedan laganiji napad na MM, koji je uspjesno obranjen sa HNB upletanjem i stavljanjem 90.000 kuna na prodaju.


Ima par stvari koji me muče u vezi toga te iz zelim podijeliti sa Vama.

1. Stvar, - pozivanje gradjana da stavljaju ponude na 0.02 golda za kunu
(To su i srbi radili kad su im napali MM, a ja mislim da su si ga oni sami uništili)

uglavnom smo svi mi u ovom virtualno svijetu velike patriote, jer to je ipak virtualni novac
ali ekonomija nepoznaje domoljublje.

Dok svi viču napad je na MM stavite svoje kune na prodaju za 0.02 golda za kunu!!!

Mislim da večina to čuje kao

Prodajte sada svoih 100 kuna i dobiti cete 2 golda
jer ce sutra skociti cijena kune na 0.025 i onda cete te iste kune prodati za 2.5 golda


Dakle mislim da pozivanje HNB i vlasti da ljudi stavljaju svoje kune na market je kontra produktivno

Jer ce se hrpa poslodavaca uplasiti da sutra nece imati kuna za place radnicima, i da ce te iste kune morati kupovati po puno vecoj cijeni nego sada

I oni su ti koji ce kupiti hrpu kuna i to upravo dok traje napad na nas MM


2. Napad na srpski MM.

Koji su izveli orgovi iz madjarske i turske, (primjetite sličnost, napad na naš je dolazio sa poljskih orgova dakle iz prijateljskih zemalja)

I tamo je napad uspiio tek nakon 3 pokusaja, dakle isla su 2 laksa i onda glavni.

Evo neke moje teorije o svemu tome.

Da bi napad na MM bio uspijesan, treba izavati paniku, tj natjereati igrace da kupuju valute svoje zemlje jer ce cijena uskoro ici u nebesa.

Mislim da je bez toga jako tesko digniti valutu , tj. trebali bi kupiti hrpetine kuna ,

Čak i da to uspijete, dakle imate ogromne količine golda, to bi značilo da sada imate
hrpu kuna, i kako ih onda prodati po tom povišenom tečaju a da ga sami nesrušite tom prodajom prije nego sto ste se rijesili tih kuna.

Odgovor je NIKAKO.

Dakle mora se izavati panika i pokrenuti lavina da ljudi pokupuju kune, i tako da dodje do nestašice
kuna i onda se moze prodati svoj dio kuna koje ste kupovali dok ste dizali valutu.


Sada odgovor i na to zašto "napad iz prijateljskih zemalja"

Jer je jasno da kad bi Srbi radili napad na naš MM, broj onih koji bi prodavali kune u odnosu na broj onih koji bi ih kupovali da zarade bi se znatno promijenio

Napad iz prijateljske zemlje neizaziva toliko "domoljublja"

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.