eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - Sucid erepublika i ostale bljuzgarije

Go down

Travanj 2010. - Sucid erepublika i ostale bljuzgarije Empty Travanj 2010. - Sucid erepublika i ostale bljuzgarije

Postaj  tajnoime 1/5/2010, 00:54

Sucidnost igraca erepa nekako mi se cini da je intezivno porasla hm razlog, valjda zavisi od pojednica do pojednica jer tesko se nositi s cinjenicom da te netko prevario da nisi ispunio ono sto si si zacrtao, valjda te obuzme tuga i jad kad shvatis da ni tu u virtualnom svijetu nemozes uspijeti, da ni ovdije nitko nije posten e pa bracek moras odrasti i shvatiti da ti je zivot takav.Postenje sto je to? Dal je to kad pomazes drugome? Jel postenje najbitnije? Kaj je s onom casan sam ko casna sestra? Mislim i oni nisu casni ni posteni!! Ipak su mladi ministranti bonbon koji nemozes tek tako neprobati, mislim jel posteno da svecenik vozi bmw ili mecku a dolaze mu nedeljom najveca sirotinja i jos mu ubacuju svoje zadnje kune koje imaju u skrabicu, jel to posteno? Jel posteno da neki igraci tu imaju po 200 mulltija i da zaraduju prodavajuci golde za RL lovu a mi "posteni,casni ljudi" se tu mucimo i hjebemo za svaku eKunu? Jel posteno da se donira toliko golda pa da ih Apach potrosi tek tako? Jel smo mi eHRVATI IMALI POSTENOG PREDSJEDNIK? Koliko znam vise od pola njih je banano radi mulltija!! Jel posteno da ti jebes sve s svojim odlaskom? Jel posteno sto uopce ja pisem ovaj clanak? Svako ima svoje osobno shvacanje sto je posteno i pravedno tako da imamo danas brdo ljudi koji vicu za sebe "posten sam" a za protivnika "lopove" pa zasto ako si posten vices drugome lopove (tko tebe kamenom ti njega kruhom).Nabijem ja postenje
i cast vise na k a Vi sto odlazite iz igre i sto dramatizirate na svaku grublju rijec,prevaru (auuuu idem te rec teti, ti si mene prevario,necu se vise igrat s tobom) MORE MARS.
Tu glumite postene gradane,postene eHrvate a sami sebe prodajete za 2 pisljiva golda jer zasto bi ja svoj glas dao tek tako bezveze, jel to posteno? Jel posteno da ides okolo glasati po zapovijedi da bi neka organizacija dobila nesto golda? Jel posteno to sto nemozes izraziti svoje misljenje? Jel posteno da u svojoj eZemlji nemozes izabarati svog ePredsjdnika nego ti ga neki lik nametne s svojih 200 do 300 botova?
Zato dont srac tu mac bikoz aj zviz ju po gubici i deco izadite na sunce ovaj erep lose utijece na mozak.

Pozdraw

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.