eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Novine Danasnjice - Hrvatizacija

Go down

Travanj 2009. - Novine Danasnjice - Hrvatizacija Empty Travanj 2009. - Novine Danasnjice - Hrvatizacija

Postaj  Johny Stulic 1/5/2009, 12:22

Novine Danasnjice - Hrvatizacija

Povodom stanja u našoj blizini odlučio sam napisat članak.

Naime danas će te čitat o stanju u Hrvatskoj




eHrvatska na putu velesile



Kako i znate već što se događalo u ovih nekoliko tjedana al ponovit ću kratko sve.
Hrvatska je već u svojim ranim počecima dala naznaka kako će jednog dana i ona postat velesila koja će bit jedna od dominirajućih u eSvijetu. Naime kako su stvari stajale cijeli eSvijet je mislio kako ćemo jedva skupit 1000 ljudi a i mi sami koji smo bili tu još prije otvaranja eHrvatske. Najgora mogućnost je bila da nas se jedva 200 skupi kako znamo da su na nekim browser igrama mali odazivi i mali je interes u Hrvata. Ali tada 09.12.2008. u eSvijetu se vidlo samo čuđenje igrača.

Naime kako je tada bilo u rl Hrvatskoj su počele reklame od novina do televizije. Kako je bio velik odaziv na koji nitko nije bio pripremljen tadašnje vijeće je dost dobar posao odradilo. Nakon baby boom u Hrvatskoj i naznaka da Hrvatska ide u ATLANTIS već se vidlo da je došla još jedna sila u eSvijet.

Nakon toga organizirala se vojska, ekonomija eHrvatske je rascvjetala te sam državni vrh je organiziran. Nakon tih događaja i procesa mlade eHrvatske da stane na noge ništa više nije stajalo na putu ka uspjehu.

Nakon izvjesnog vremena srbi su dobili vijest od admina da će se i njima otvorit država. Nakon toga su pokušali napravit ono što su Roby Petric i ekipa napravila ali oni su to učinili na najgori mogući način - krađom. Dok su naši ljudi zarađivali poštenim putem te muku mučili misleći na budućnost eHrvatske oni su išli krast i to od Austrije. Kada je to bilo učinjeno PEACE ilitiga Italija ih je udarila po prstima te se to riješilo. Ali nakon toga kako bi stvar još bila gora pokazivali su dvoličnost malo na stranu PEACE malo na stranu ATLANTIS pa na kraju su počele glasine kako će ić u neki "ekonomički savez".

Nakon tih događaja okrenuli su se i protiv nas naime to je vrijeme kad je došla Srbija. Naravno u duhu otvaranja srbije počelo se umetat u eSrbiju ideologije iz rl Srbije. To je prednjačilo zamrzivanju odnosa.

Te je počela tajna akcija "Dani Gnjeva". Članovi Hrvatske vojske ušli su u srbiju te kandidirali se u kongres na kojem je na kraju bilo 21:19 za njih. Naime time su operativci te akcije dobili skoro pa 50% kongresa. Ali to nije bio kraj te akcije spremalo se još nešto, nešto puno veće - predsjednički izbori. Stanje je i dalje bilo neizvjesno ali se jedan operativac tajne akcije - Borkan kandidirao za kongres. Očekivanja su bila 50-50 ali pred dan izbora ponovila se povijest. Sprski kandidat za predsjedničke izbore je varao te je dobio perm ban.

To je značilo samo jednu stvar a to da je Borkan ostao jedini kandidat na predsjedničkim izborima što je rezultiralo apsolutnim glasovima te 100% uspijeh akcije.

To sve nas dovodi do današnje situacije. Hrvatski vojnici su se već istrenirali te su bili dovoljno jaki da obrane eHrvatsku od napada. To je sve bilo dovoljno da eHrvatska postane velesila te jedna od dominirajućih sila u susjedstvu.


obrazek


eHrvatizacija - eHrvatska Moja Domovina




Kako sam vam opisao događanja koja su sljedila kako bi se došlo do sadašnje situacije sada mogu dalje nastavit.

Srbija je prije 11 dana objavila rat hrvatskoj kako je taj prijedlog prošao u srpskom kongresu ali nije prošao pokraj admina. Taj napad bi mogli nazvat i kao napad Hrvatske na Hrvatsku. Nakon toga admini su odlučili poništiti rat te novci utrošeni na proglašenje rata nisu bili vraćenja. Admini su to napravili jer je tada eSbrija još bila u zaštiti ili kako to neki znaju s druge igre imala je "zaštitu novajlija".

Ali kako se na tom nebi stalo. Nakon što je prošla ta zaštita Hrvatskim kongresom je prošlao prijedlog o uzvraćenoj vatri te je objavljen rat prema srbiji. Nakon toga Srbija je počela napad na Slavoniju al bezuspješan.

Kako bi se obistinio cilj akcije "Dani Gnjeva" Hrvatska je napala Srbiju i s dogovorom predsjednik srbije se povukao te je Vojvodina pripala pod Hrvatski teritorij. Ubrzo nakon toga naslijedio je napad na East Serbia, West Serbia.

Nakon toga uslijedio je napad na Srpski glavni grad - Beograd. Te su tako 31.03.2009. u 02:15 (po eRepublik vremenu) Hrvatske snage ušle u Beograd.

Kako je sad više od pola srbije pod eHrvatskom bivši eSrbi su na Hrvatskoj medijskoj sceni pokazivali ipak znakove života, ali ne samo to nego i brigu o Hrvatskom načinu života. Kako su već bili neki članci kako će se pojavljivat ćirilica po Hrvatskoj medijskoj sceni.

Ali na to sam čuo od ljudi na chatu kako bi željeli jedinstvo u eHrvatskoj. Tako sam dobio nadahnuće za eHrvatski Narodni Pokret pod sloganom - "eHrvatska Moja Domovina" kako bi se bivši eSrbi sada eHrvati osjećali što bolje te uskoro pokrećem eHrvatski Pojmovnik.

Kako je eSrbija pripala pod Hrvatsku u duhu Narodno Pokreta odlučio sam pružit svoje usluge kao novinar tako i poznavaoc eHrvatskog jezika, te nudim besplatne instrukcije.




Gospodarstveno gledano na situaciju




eHrvatska je do sad imala dost slab izvor resursa s jednom High grain i Medium wood regijom. Ako mislite zašto sam izostavio eHrvatske regije s medium grain to je zato što se sav grain industrija bazira na Slavonski High grain resurs.

Sada smo dobili još jednu High grain regiju - Vojvodinu.
Ali smo isto tako dobili i prvi eHrvatski iron resurs u East Serbia.

Tako gospodarstveno gledajući Hrvatska je dobila novi domaći resurs te pojačanje grain industriji.



Vaš Markisim Dart.

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.