eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2010. - INFO specijal - predsjednička debata odgovori [EDIT]

Go down

Kolovoz 2010. - INFO specijal - predsjednička debata odgovori [EDIT] Empty Kolovoz 2010. - INFO specijal - predsjednička debata odgovori [EDIT]

Postaj  AlenDuia 12/12/2010, 15:42

INFO specijal, Day 1018

Dragi čitatelji!

Zbog nemogućnosti organiziranja debate na IRC-u u strogo određeno vrijeme debata će biti prebačena s IRC-a te će se pojaviti u ovim novinama. To će više biti intervju sa svakom kandidatom nego debata, no to je jedini što možemo trenutno napraviti. Kandidatima su poslana pitanja koja smo sastavili mi, redakcija INFO minuta, i igrači koji su ispunili formular.

Žao nam je što nećete imati priliku pratiti debatu u živo i isto tako postavljati pitanja, no kandidati su u nemogućnosti okupiti se na IRC-u u fiksno vrijeme. Kada svi kandidati pošalju svoje odgovore na pitanja ovaj članak će biti editiran i pitanja s odgovorima kandidata će biti objavljena kako bi imali bolju sliku tko su kandidati za koje ćemo sutra imati priliku glasati.





Pitanja za kandidate su bila:
1. Tko ste vi u RL?
2. Zašto ste se odlučili za kandidaturu i zašto mislite da ste baš vi najbolji kandidat?
3. Imate li jasne predodžbe kako ostvariti vaše zadane ciljeve?
4. Tko su ljudi u vašem kabinetu i zašto mislite da su baš oni pravi ljudi za taj posao?
5. Kakav je vaš plan za podizanje eHrvatske u ekonomskom pogledu?
6. Kako mislite vratiti Slavoniju?
7. Što mislite o hrvatskom položaju u EDEN-u?
8. Vaše stajalište o HV-u (VG, GB, ZDRUG) i GS-u?
9. Kako ćete dignuti ekonomiju ? povećanjem poreza ? I kako ćete reformirati vojsku ? - Zvonimir Brle
10. Vojska trosi previse novaca te zbog V2 trebamo novi nacin komunikacije,planirate li sto napraviti u vezi toga? - Frenky98
11. Rekao si u kandidaturi da bi od vojske (brigada i gustera) napravio paravojske. ratovi su 75% razloga zasto ljudi igraju ovo.. di bi ti novci onda zavrsili u njecijem eđepu ili ? - Domago za dSoKrea
12. Control 5 new region(s): Central Hungary, Slavonija, Vojvodina, Beograd, Federacija BiH. mislis da bi takom politikom mogao zavrsiti ko apachy? - Domago za Borkana
13. Ako ne pobjedite, hocete li dati podrsku buducem predsjedniku i hocete li mu pomoci u njegovom mandatu? - tipec1995


Borkan:
1. Jedan potentni pohotnik sklon alkoholu

2. Jer nemogu vise gledat ovu tugu, jad i cemer od eHrvatske

3. Naravno, cak sam ih jednom i ostvario

4. Za mene su postenje, sposobnost i stalna online dostupnost svetinja. a svi moji ljudi posjeduju te kvalitete

5. Cuj sa sadasnjim BDP-om od tocno 0 golda bi i krepana kokos podigla ekonomiju, medjutim za kvalitetnu ekonomiju se treba ispuniti nekoliko faktora, a na neke nemozes ni utjecat. Mi danas neznamo koliko nas igra, a to je bitan podatak da mozes izracunat okvirno porezne prihode da ne govorim kako je vecina nasih ljudi u inozemstvu. Samim tim da vratis doma masu nasih ljudi ekonomija bi se preporodila. A tu je i ekonomski strucnjak dsokre sa nekoliko asa u rukavu

6. Ne opterecujem se nacinom, vazan mi je cilj - Slavonija mora biti nasa sto prije. eSrbi ako zele baby boom, prepustili bi je bez borbe jer ja tamo necu stati. No, ipak bih zelio da je vratimo nakon jedne epske borbe u kojoj ce pljustati rekordi

7. Nije tu sad toliko bitan polozaj u EDEN-u, eHrvatska tamo uvijek ima dobar polozaj, bitno je u kakvom je stanju taj EDEN a vidimo da se to sad drasticno popravlja

8. To su sve nase svetinje, a svetinja zasluzuje postovanje i da im se vrati ponos

9. To ce ministar ekonomije odradit, rekoh vec ima on par aseva u rukavu, ali prvo treba sondirati teren. Neozbiljno je sad obecavati "ja cu ovo, ja cu ono" kad ni sami neznamo niti najbanalniju cinjenicu koliko nam je firmi opce aktivno i u kojim podrucjima... a sto se tice vojske, zasto bi opce radili reformu? pa nemoze sad svaki predsjednik doci i radit reformu vojske... prvo cemo vratiti sve na staro onda malo uglancat uz transparentno trosenje novca naravno, a najbitnije da svakom vojniku vratimo ponos i zadovoljstvo sto je pripadnik vojske...nekad je to funkcioniralo savrseno, zelim to i sad

10. Neznam koliko sad vojska trosi jer su si oni koji to znaju utuvili u glavu da cu ih smjeniti pa me izbjegavaju. Opce mi nije bitna ta informacija, ja znam dobro koliko vojska mora trositi da bi funkcionirala i tocno toliko cu davat

11. ...

12. Nebi, jer ja nebi napao Central Hungary pa onda reko vojski da ne tuce tamo da sad ne pisem dalje

13. Dat cu podrsku svima osim Sexy Traktoru, dosta mi je da me Split1700 svakodnevno bombardira uvredljivim porukama ingame. Vrlo je neobicno da osoba koja jelte opce ne igra, sada sizi sto sam se ja kandidirao jer sam mu poremetio planove s njegovim kandidatom. Plus sto imam logove gdje ce EDENovci sa hrvatskim CS-om glasovati za njega. Dakle predsjednik koji ce iskoristit saveznike i za kojeg ce glasovat eSrbi sa hrvatskim CS nije moj predsjednik


dSoKre:
*NIJE JOŠ POSLAO ODGOVORE*


jajasti:
*NIJE SE UOPĆE JAVIO*


Oort:
1. mnogo ozbiljniji nego što bi se reklo ovako online

2. kad sam se odlučio za kandidturu bio sam takorekuć jedini kandidat, tada su uletila ova superheroja... a zašto sam najbolji, pa recimo to ovako ne prisvajam tuđe ideje i uspjehe kao svoje, ne vrijeđam druge kandidate kao neki, ne prodajem svoje proizvode preko crnog tržišta, i sa vrimenom provedenim u ovoj igri dovoljno sam upoznat sa mehanizmima same igre

3. i više nego jasnu

4. svi oni koji budu htjeli raditi i koji budu imali podršku kongresa za svoj rad

5. jedino povratkom Slavonije možemo se nadati nekom oparavku, a i uvođenje jednog orga poput Venete (ili nešto slično) ne bi štetilo

6. na bilo koji mogući način

7. iskreno ponekad se može učiniti da imamo više štete nego koristi, ali to je samo površina, ono što se događa iza zatvorenih vrata i pomoć koju smo dobivali od EDENA, mislim da vrijedi višestruko (ovo u prvom redu mislim na događaje koji nisu za javnost)

8. što god odgovorim ovdje neće svi biti sretni, uglavnom mislim da MOD mora biti osoba ekonomske pozadine, a načelnik GS odgovoran za vojna pitanja... to je jedino moguće ispravno riješenje

9. dijelomično odgovoreno pod 8 i 5

10. naravno,dio toga je već odgovoren pod 8

11. nije za mene

12. neka odogovori

13. neki od njih to nisu zaslužili ali oni nisu eHrvatska dakle odgovor je DA


Sexy Traktor:
1. u RL sam 12-godisnji prodavac kukuruza, a vikendom kad izadjem s drustvom naroljamo se ukradenom medovacom pa sam onda betmen.

2. Kandidirao sam se jer mogu pozitivno utjecat na ovo lose stanje u kojem nam se drzava nalazi. Najbolji sam kandidat jer sam u toku sa svim aktualnim zbivanjima za razliku od mojih protivnika. Ali ajde, nisu ni oni za bacit, ipak su to vecinom stari iskusni igraci, al eto pregazilo ih vrijeme.

3. Imam, kao sto sam napisao u kandidaturi ja i moj tim ljudi imamo plan za svako ministarsvo, ali posto je mjesec dana malo da se uvede red na svim podrucjima drzave, pocet cemo sa Obranom, pa dokle doguramo.

4. Ljude sam nabrojao u kandidaturi. Svi koji iti malo prate dogadjanja u erepubliku prepoznat ce ljude iz mog tima kao sposobne za raditi ono za sto su zaduzeni. Jos nisam dobio kritiku na ni jedno ime iz moje vlade, valjda to nesto znaci.

5. Moj prvi plan za podizanje ekonomije je oslobadjanje Slavonije Svi ostali planovi se dogadjaju nakon ovoga. Otom potom.

6. Srbi je nece predati lako, to je sigurno. Napadati bez dobre taktike nema smisla, kao i bez iznimno dobre suradnje sa saveznicima. Na tome se vec radi, a srbima mogu samo poruciti da sljedecih dana spavaju s jednim okom otvorenim.

7. Osvrnuo sam se na nasu poziciju u Savezu. Veliki utjecaj na to ima Ministarstvo vanjskih poslova. Smatram da trenutno MVP moze raditi jos jace i agresivnije, sto i planiram postici. Hrvatska je dobila status promatraca u trenutnim svjetskim akcijama, a to planiram promjeniti.

8. Moje stajaliste o HVu sam iznio u kandidaturi. Posto i sam potjecem iz tih redova podrazumjeva se da cu najvise paznje posvetiti upravo brizi za HV. Reforma se mora dogoditi, mislim da je to svima vec jasno.

9. Na prvo pitanje sam vec odgovorio, a reforma vojske ce uslijediti u suradnji sa MoD-om i nacelnikom, prevelika je da bih je sada iznosio, ali u svakom slucaju planiram prodrmati sve pocevsi sa GS-om. Nekima ce se sviditi a nekima ne, toga sam svjestan. Ali to se mora uciniti.

10. Neke svjetske vojske su dolaskom V2 promjenile nacin komunikacije prelaskom sa chata na skype, icq, ili nesto slicno. U nas bi to bio jedan zanimljiv eksperiment u kojem bi naravno sudjelovali samo najaktivniji igraci. ZDRUG bi bio odlican pokusni kunic jer ce on sadrzavati samo najaktivnije "specijalce", a novim nacinom komunikacije bi mogao uduplati efikasnost. Vidit cemo.

13. Ako zatrazi moju pomoc, sigurno da necu odbiti. Hrvatska ispred svega.



Isprike zbog "polovične" debate, nadamo se da će vam ovo olakšati odabir kandidata kojeg ćete podržati,
redakcija INFO minuta

AlenDuia

Broj postova : 64
Join date : 12.12.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.