eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - HALUCINACIJE KOLE ; OPET IMAŠ HALUCINACIJE

Go down

Svibanj 2009. - HALUCINACIJE KOLE ; OPET IMAŠ HALUCINACIJE Empty Svibanj 2009. - HALUCINACIJE KOLE ; OPET IMAŠ HALUCINACIJE

Postaj  Johny Stulic 10/5/2009, 18:19

HALUCINACIJE KOLE ; OPET IMAŠ HALUCINACIJE

Prvo i u dobro poznatom stilu opet NEĆU ČESTITATI HDS - u na pobijedi tj. IVAN RADMAN - u.
Nažalost povijest se već PONAVLJA po ne znam koji put. Zanimaju me neke stvari i nadam se da ću dobiti odgovore na njih u komentarima.
AKO JEDNA STRANKA BROJI 306 članova i dobije 406 glasova otvaraju se neka pitanja. Da li su oni tako SPOSOBNI ili je nekome plaćeno da dođe glasati. Kao u nekim ranijim izborima gdje su mijenjani kandidati u zadnji čas zbog naručenih glasača. OPET JE TO SVE REKLA KAZALA no svakakvih je već scenarija bilo.
NIKOGA NE PROZIVAM jednostavno mi se neki filmovi vrte po glavi kada vidim taj omjer glasača unutar stranaka. VJEROVATNO se je dosta stanovnika e - Hrvatske upitalo kao i JA.
KO TU KOGA NATEŽE ILI JA MOŽDA SVOGA.
Uglavnom nadam se da ne histeriziram, ali bi stvarno volio vidjeti NOVE LJUDE na političkoj sceni e- HRVATSKE.
VJERUJEM DA IMA DOSTA dosta ljudi koji vrlo sposobni, ali se nisu uspjeli istači na ovoj našoj političkoj e - sceni.
UPRAVO je OVO što se događa ONO što je POLITIKA u pravom smislu riječi.
No POLITIKA i ČAST tu dolazi do velikog upitnika.

OVI ljudi su u stanju SVE UČINIT da ostanu na VLASTI.

PAS KOJI LAJE vaš kole26

pozdrav draga nacijo !

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.