eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Masovno subscribanje&kartaHRV-Grgo

Go down

Travanj 2009. - Masovno subscribanje&kartaHRV-Grgo Empty Travanj 2009. - Masovno subscribanje&kartaHRV-Grgo

Postaj  Vladimir Andreev 13/5/2009, 13:16

Pozdrav,

Danas pišem o dvije vijesti koje su povezane.

O čem se radi u prvoj vijesti?
Novosti o eHrvatskoj!A to je slijedeće:
-najsvježija karta eHrvatske
-dodane nove statistike-kolike su cijene Resistance Wara u okupiranim regijama eSrbije
-dodan popis TOP novina u eHrvatskoj-ime izdavača,ime novina te link
Sve to možete pogledati na
Novosti u eHrvatskoj-karta eHrvatske

O čem se radi u drugoj vijesti?
Pa...sad sam pročitao neke članke a to se odnosi na članke tipa "Winn FREE GOLD" i sl. i vidjeh među komentarima komentare tipa "On je član ATLANTISA,treba mu se votati,nije bez potrebe,što više subscriba to bolje">pikiranje na to da je subscribe potreban i da će biti bolje za nas.
E stoga sam malo prozujao po Rankings>TOP News>Croatia i vidim da se nekima smanjio broj pretplatnika.To zaključujem da postoji konkurencija koja želi biti bolje rangirana na listi.Smiješno XD.
Zbog te pohlepe sam si odvojio truda i napravio ono što sam naveo u prvoj obavijesti.

A akcija?
To je ta akcija.
Pozivam sve građane eHrvatske da se subscribaju na eHrvatske novine kako bismo postali što uspješniji a tako ćemo si koristiti međusobno.
Na mojoj stranici(link gore naveden u prvoj obavijseti) sam napravio tablicu top novina u hrvatskoj i link pa odite na to i klikčite svima na SUBSCRIBE.
Nemojte biti škrti jer dok vi drugima klikčete na SUBSCRIBE drugi i vama to čine.

To je zasad to od mene,ne zaboravite posjetiti stranicu i
vote&subscribe
Grgo

Da se malo reklamiram XD:
https://www.youtube.com/GrgoCroatia
http://lotrfanart.blog.hr

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.