eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - ***IZVANREDNE VIJESTI****

Go down

Svibanj 2009. - ***IZVANREDNE VIJESTI**** Empty Svibanj 2009. - ***IZVANREDNE VIJESTI****

Postaj  Vladimir Andreev 13/5/2009, 13:26

Nisu toliko izvanredne ali moram napisati nekoliko stvari koje su se dogodile a to su:

1.Najvažnije po meni što se dogodilo je China stopped trading with Croatia.
Vi se pitati što je tu dobro?
Pogledajte moje čarape dolje na slici,sve made in china i hvala bogu da se više to smeće ne uvozi kod nas.
obrazek

2.Indonezija je u ratu s Pakistanom izgubila North Indiju(sad će to sve na moje mape,samo što nisam na pravom kompu).Uz to je Mađarska napala i u kratkom(dogovorenom) vremenu osvojila ukrajinsku Subscarphatiju.Thailand se neš guzi i sad je objavio rat Malaysiji i već je u napadu na jednu regiju.

3.Dosta zemlja Atlantisa uključujući Hrvatsku je prekinulo trgovinu s Indonezijom.Sve je to da se oslabi Indonezija i da protivnika samljemo do kraja i tako razorimo PEACEov mozak.Lijepo.

4.Austria ponovno podiže ustanke.

5.Mađraska je napala Poljsku i svi koji možete pomozite našim frendovima u Poljskoj.Preselite se u regiju Mazovia i borite se za Poljsku kako je Mađarska ne bi osvojila!A prije toga ako ne znate što s ratom,pročitajte tutorijal.

I sad ono što je Marko Porcije Katon Stariji još odavno u Punskim ratovima rekao:
"Ceterum censeo Indonesiam esse delendum!" ili "Mislim da Indoneziju treba uništiti!"

obrazek

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.