eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac - 2008 - Trgovina zatvorena ili ne? + jel vam treba welness?

Go down

Prosinac - 2008 - Trgovina zatvorena ili ne? + jel vam treba welness? Empty Prosinac - 2008 - Trgovina zatvorena ili ne? + jel vam treba welness?

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 23:06

Trgovina zatvorena ili ne? + jel vam treba welness?

Dragi moji, vidio sam da su neki naši ljudovi protiv crnog tržišta, pa sam se odlučio na slijedeći potez:

Iako trgovina nikad nije osmišljena na taj način jer su se trebali promicati naši proizvodi, vidim ja da je određenim ljudima koji imaju određene tvrtke (da izbjegnem imenovanje ljudi i tvrtki) došlo da glume Todorića, pa ću trgovina biti zatvorena na neodređeno vrijeme, barem dok to gospoda ne odobre.

I dalje ću kupovati sebi stvari poput hrane i tiketa vani, jer ne želim davati gospodi Todorićima pare da si oni pune svoju kasu.

Što se tiče druge stvari... Jel Vam treba welness?

Iako je cijena giftova isto malo skuplja kod nas, odlučio sam djelomično podržati ideju jednog našeg junaka (klikni ovdje da saznas vise) i ipak kupovati na našem tržištu i natrag davati giftove vama da vam dignem welness. Pošto sam većinu para uložio u tvornicu irona, malen dio cijene mogu subvencionirati ja, a nažalost, veći dio ćete morati vi, ali ćete opet proći jeftinije nego da kupujete sami.

Brončani paket welness-a (10 giftova Q1, welness Vam skače za 10 u jednom danu) - cijena 0,5 G (25 HRK) - inače je cijena oko 35 HRK-a, znači ja iz svog džepa doniram 10 HRK-a, odnosno vi ćete uštedjeti tih 10 HRK-a
Srebrni paket (20 giftova Q1, 10 welnessa dobite prvi dan, 10 drugi dan) - cijena 0,95 G (47,50 HRK) - inače je cijena oko 70 HRK, znači vaša ušteda oko 22 HRK
Zlatni paket (40 gifotva Q1, 10 welnessa dobivati svaki dan, 4 dana zaredom!) - cijena 1,75 G (87,50 HRK) - inače je cijena oko 140 HRK, znači vaša ušteda oko 50 HRK

Znači, svi giftove od NAŠIH! tvrtki koji će biti na marketu odkupim, a u slučaju da NEĆE biti dovoljan broj giftova, kupiti ću giftove Q3 i više na drugim marketima da nadoknadim manjak naših Q1 giftova!

Ako mislite da je sistem welness-a OK, molim vote i subscribe.
Sutra slijedi izvještaj nakon 11 dana poslovanja AndyCro Iron d.d. tvrtke.

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.