eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siječanj 2009. - BESPLATNI EREPUBLIK TURNIR GOTOV!!!

Go down

Siječanj 2009. - BESPLATNI EREPUBLIK TURNIR GOTOV!!! Empty Siječanj 2009. - BESPLATNI EREPUBLIK TURNIR GOTOV!!!

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 17:08

Dragi narode,
evo vas obavještavam da je besplatni erepublik turnir gotov!
Moram reći da se dosta ljudi odazvalo i jako mi je drago zbog toga... ubrzo možete očekivati nove verzije besplatnih turnira*...

Ako ste pročitali moj prošli članak o turniru, znate da se prvih šest mjesta nagrađuje! Ali kako sam pun iznenađenja, odlučio sam još nagraditi sve igrače koji su imali 9/9 točnih odgovora!

Čestitam prvoj šestorici:
1. Mad Croat
2. Child Of Decadence
3. freak7
4. Kvesko
5. dSoKre
6. The_K
Detaljnije o nagradama pročitajte u članku "BESPLATNI EREPUBLIK TURNIR"

Igrači sa 9 točnih odgovora dobijaju 1 gift q1, a to su: buby, The_Fico i ara_jug2

Zahvaljujem se ostalim igračima na slanju poruka i podrškama (putem glasova i komentara), ali jednostavno nemam financijskih sredstava (tj. nemam love) da vas svih nagradim... Žao mi je što svi koji su glasali, nisu poslali poruku u ova tri dana, ali što je, tu je! IMAMO EREP-PRVAKE!

*detaljnije o novim verzijama besplatnih eRep-turnira možete pročitati u sljedećim člancima Narodnih Novina, zato votajte i subsribajte se...

Toliko od mene...
Hvala na pozornosti,
Vaš PPP!

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.