eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009.-Mea Culpa - Br. 5/2009. - Kandidatura

Go down

Lipanj 2009.-Mea Culpa - Br. 5/2009. - Kandidatura Empty Lipanj 2009.-Mea Culpa - Br. 5/2009. - Kandidatura

Postaj  Dom Perignon 12/6/2009, 12:45

Svim citateljima zelim Lijepi Pozdrav.

Izbori za predsjednika stranke su pred nama i sa svih strana sijevaju kandidati nepoznati nasim prostorima te clanovima stranke. Takvo nesto desava se i u HLD prostorijama gdije su osvanula 2 nova kandidata.

Ovaj clanak nije o njima nego je moja jedinstvena prijava za jos jedan mandat u fotelji HLD stranke.

Nadam se da sad nece usljediti salve uvreda i kojekakvih komentara zasto to pisem i koliko je to bitno ali prikazat cu svoj politicki put kroz ovaj clanak i pokusati vam dokazati da sam dobar potencijalni kandidat za predsjednika stranke.

Rodjen sam kao Borg Master 11.12.2008 - Day 387 of the New World
Prva stranka u kojoj sam bio bila je HUS

U HUS-u sam odradjivao:
Clan Vijeca
Kongresmen HUSa
Statisticar Foruma
Administrator Foruma
Glasnogovornik Stranke

Poslije TO eSrbije zbog ne slaganja po tome pitanju presao u stranku HLD

Rodjen kao Johny Stulic 28.03.2009 - Day 494 of the New World

U HLDu sam odradjivao:
Predsjednik HLDa
Statisticar Foruma
Administrator Foruma
Glasnogovornik HLD-a
Veleposlanik BiH
Direktor eCitaonice eHrvatske
Pokretac foruma eLiberala eSvijeta


U novom mandadu kao predsjednik zelim otici korak dalje.
Uspostavio sam kontakt sa vecinom predsjednika stranke eRH i cilj je uspostaviti dobru suradnju stranaka koja je nadam se uzela dosta maha te da razumjevanje i zelja za suradnjom ipak postoji.

Uz suradnju ostalih stranaka i transparentnost zelio bi stvoriti ekipu koja bi u buducnosti osigurala izbore i izborila ih. Uz suradnju i dogovore vec sada pokrenuo bi suradnju te slozio ministarstva koja bi pred ocima eHrv javnosti bila najjaci adut ove drzave te ove stranke. Na prvo mjesto tu stavljam da je najjaci adut nasa eHrvatska te sve stranke kao stranke padaju u drugi plan.

Ono sto zelim u buducnosti napraviti je:

Ostati sa prosloizbornim koalicijskim partnerima u dobrim odnosima.
Ostati sa BiH strankama u dobrim odnosima i poraditi na nekim stvarima koje mogu pomoci nasoj i njihovim strankama.
Pokusati stupiti u kontakt sa eSrpskim celnicima te pokusati sve netrpeljivosti nasih dviju drzava staviti u drugi plan sto nece biti nikako lako te pokrenuti novu, pametnu i zdravu suradnju nasih dviju drzava.
Poraditi na novim kandidatima za kongres, predsjednika drzave te predsjedniku stranke.
Finalizirati projekt eCitaonice zajedno sa clanovima HLD-a, ljudima koji rade na tom projektu, ostalim strankama te Vladom eHrvatske.

Naravno sve to sto zelim napraviti ne mogu i ne zelim raditi bez Vas jer ste Vi ljudi koji ovu nasu malu i skromnu HLD stranku cinite vrlo mocnom i prepoznatljivom u svim segmentima naseg eSvijeta.

I dalje kao i do sada borit cu se protiv TO stranke, drzave ili kongresa te zalagati za mir i dobre odnose unutar okvira koje su u domeni HLD stranke te eHrvatske.

Clanovi HLD stranke izglasali su mi povjerenje na sluzbenom forumu stranke u jos jednom mandatu kao sluzbeni kandidat za predsjednika stranke a u vrijeme mogucih TO ipak sam odlucio podjeliti sa vama svoju povijest te zelju da ostanem jos jedan mandat na celu HLD stranke.

Za kraj ovoga clanka izvuci cu dio Manifesta HLDa kojeg sam i sam pisao te obecati da cu ga postivati kako je bilo i do sada.

“…Hrvatski Liberalni Demokrati su demokratska stranka te se zalazu za demokratsko razmišljanje. Svaki pojedinac ima pravo glasa.

Hrvatski Liberalni Demokrati voljni su surađivati sa svim strankama koje imaju isto mišljenje kao i sama stranka. Ne podržavamo nikakvu nepotrebnu agresiju na druge države ali se ne protivimo agresivnoj obrani, štoviše za to se zalažemo. HLD također ne odobrava nikakve državne takeovere i u potpunosti ih ne podržavamo ni u kome slučaju i ni u kojoj situaciji.

HLD ce se potruditi da sudjeluje aktivno u svim stranačkim raspravama ali nikako ne na bazi vrijeđanja na ikakvoj osnovi. Svaki rasni, vjerski ili bilo kakav drugi oblik vrijeđanja oštro osuđujemo i ne podržavamo… “

Kompletan manifesto koji kao kandidat za predsjednika HLD stranke mozete pronaci na nasem forumu i to na linku: http://zagonetka.net/erepublik/index.php?topic=135.0


Lijepi Pozdrav
Trenutni predsjednik HLD Stranke
Johny Stulic

Dom Perignon

Broj postova : 48
Join date : 28.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.