eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - HITNA POMOC

Go down

Lipanj 2009. - HITNA POMOC Empty Lipanj 2009. - HITNA POMOC

Postaj  InChY 23/6/2009, 09:22

Dragi gradjani i prijatelji Crvenog kriza RH,


U proteklih sedam dana, od našeg zadnjeg javljanja, primljeno je u nasu ustanovu na lijecenje 15 osoba sa raznim ozljedama, od manjka wellnessa do nedostatka hrane ili nemogucnosti da si priušte putovanje u toplice u Nortwest Croatia ili Slavoniju.

Evo nekih slucajeva:

"Bok
Trebam kartu za preseljenje, za bolnicu htio bih se ići borit.
P.S. gdje i kako vidim u kojoj sam regiji hrvatske i kako se selim ?
Hvala"

"Bok, moze instrukcija za ratovanje?"


Kako se svakih nekoliko dana odrzavaju trening ratovi, igraci koji su u registru Crvenog kriza, a imaju wellness do 50 dobivaju pozive popodne prije trening rata sa uputama za borbu.

Moram reci da ima dosta igraca koji ne slusaju savjet da se ne bore poslije koristenja bolnice, te drugi dan nakon zavrsetka trening rata ponovo dolaze na lijecenje.

Evo jednog primjera:

"Tjah, budala, dobio 5 golda i odmah spi**io 4 komada u wellness boxove nakon što sam se borio. Na kraju kad sam spao na 32 w. mi se javio netko iz zdravstvenog i uputio me u bolnicu. Pa sam se poslije opet malo borio Very Happy
je, tnx, znam za to pravilo - nema za me danas više fajta Very Happy
Pozz :-)"


Uglavnom se u Crveni kriz prijavljuju mlađi igraci.

Među njima, velika vecina se vec prvih dana svog igranja prijavi u Crveni kriz, a da za to nemaju veliki razlog, jer im je wellness iznad 40 i imaju level manji od 5 tako da ne mogu ratovati. Takve mlade igrace s veseljem pozdravimo i uputimo da nam se obrate kad god imaju kakvih pitanja ili nejasnoca. Jednom prijavljeni u nas registar, ostaju prvih 10-tak dana pod budnim okom nasih bolnicara ili bolnicarki koje uskoce kad god zatreba.


Ponovo pozivam sve mlade igrace da nam se jave jer imamo jos kuca koje vam mozemo ustupiti (pozajmiti). Zapamtite, kucica vam pomaze da odrzavate wellness, odnosno da ga sporije gubite. Javite nam se slobodno.


Zadnjih dana nam se javilo relativno malen broj ljudi. I zato apeliramo na poslodavce da upute svoje radnike sa niskim wellnessom na nas.

Link Registra Crvenog Križa RH


Na portalu eDomovine je postavljen link na registar Crvenog kriza u rubrici ZA POCETNIKE, a pripremamo i mali tekst o Crvenom krizu koji bi bio postavljen na stranici eDomovine.


Dobročinitelji Crvenog kriza RH u proteklih tjedan dana su bili:

Selector, Krepo, Gfk40, WombatXD, Bagerist, Natasa007, David Kordic,letodred, Vatra, Budo, Atea, Doktor-X, mumija1980, dSoKre, alex_the_dwarf, HooDs, Hamata, Iceman2103 , ivan385, Sizzling, branimit, Ombudsman, Nenad011, Nenad011, Nenad011, Bleys, Denis K, pasko111, Milet18, smolek22, marko P , blue ltd , HrvatBeograd, Agencija za nekretnine RH, Satoshi, Don Perignon, mperic_org, Korkyra, noisy43, noisy43, anferny, Suhopoljac, Razz-VU, Roby Petric, Jaykoq, heretik11, asperius, Dodo Inter, Klynn, Robert Bogdanic Drobi, vuraa, bob marley wood, WombatXD, Bagerist, Natasa007, CRO_chick, miha0000, Jodevcic, Blufonac, Giuseppe Farabutto, Tycho 53-njac, Slavonija Holding, Vineta, Plese Tomislav, MABusic, gradjanin phnx, CRO_chick, C-B-I Holding, CopyPaste071 i igrač koji je zelio ostati anoniman, a nije rekao zašto.

Među njima moram istaknuti mperic org koji je donirao 4,23 golda, Plese Tomislava koji je donirao 5 golda i Gfk40 koji je donirao 5,74 golda.


SVIMA VAM HVALA


Hvala i predsjedniku IVANU RADMANU koji uvijek istice vaznost Crvenog kriza i brine se za njegovo dobro funkcioniranje, te hvala Ministru MRSS-a Croat4ever pod cijim resorom djeluje CK.


Darcus

Ravnateljica Crvenog kriza RH


Donacije su dobrodošle direktno na CK:
www.erepublik.com/en/organization/1297640

P.S. Kako ste mogli zakljuciti prema priloženoj fotografiji, Sucko je poceo volontirati u Crvenom krizu i zato pozivam sve djevojke kojima je potreban oporavak da nam se jave bez ikakvih ustrucavanja. Sucko vam je na raspolaganju (specijalnost su mu masaže).
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.