eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - HUS - kongresni izbori

Go down

Rujan 2009. - HUS - kongresni izbori Empty Rujan 2009. - HUS - kongresni izbori

Postaj  Dalibor 29/9/2009, 12:46

Bliže nam se još jedni kongresni izbori, i kao i uvijek, stranke su ponudile svoje najbolje ljude za ovomjesečne izbore.
Pozivamo vas da izađete na izbore i glasate za kandidata koji je po Vama najbolji za ulaz u kongres (sabor, parlament, zovite to kako hoćete).
Hrvatska Ujedinjena Stranka je u dogovoru sa članovima stranke koji su aktivni na stranačkom forumu odabrala iduće kandidate. Svaki kandidat je priložio i svoju kandidaturu, odnosno link na istu.

Northwest Croatia
Iron Storm
Link na kandidaturu

Central Croatia
123dudo
Link na kandidaturu

Ropac
Pozdrav svima. Ja sam Ropac i sad sam prvi put u mogućnosti za ulazak u kongres.
Želio bih ući u kongres zato sto imam želju promijeniti politiku hrvatskog naroda.
Više-manje sam sve rekao, hvala na čitanju i pozdravljam vas sve jos jedamput.

Lika and Gorski Kotar
Skullo

damdamzg
Link na kandidaturu

Istra and Kvarner
Throgrim
Prvi put se kandidiram. Igram nešto više od mjesec dana, a prije nekoliko dana sam se uključio u Vatrene Guštere.
Na forumu sam spomenuo da bi se moglo osnovati ministarstvo integracija koje bi tražilo neutralne zemlje, uključivalo ih u naš savez i sklapalo razne sporazume s njima (NAP, mir i MPP). Bolje da su s nama nego protiv nas bez obzira koliko stanovnika imaju trenutačno. Može se slučajno dogoditi jedan baby boom kod njih pa bi nam dobro došli.
U Kongresu bi trebalo i dalje davati prijedlog za povećanje minimalne plaće sa 1kn na 2kn i boriti se još jače za taj zakon. Država bi imala novca za to kada bi se smanjila korupcija i pljačka u eHrvatskoj. Pod time mislim i na prebacivanje novca iz firme bez da eHR dobije postotak. O tome se javno piše u novinama i objašnjava kako to napraviti i nikome ništa.
Mislim da bi trebalo isto organizirati udruživanje ili usmjeriti egrađane malih lvl u vojne grupe kao 'Vatreni Gušteri' i slično čim prije kako bi se organizirano vodili ratovi a ne da svatko sam bez veze odluči gdje napadati.

To su par riječi od mene i nadam se uspješnom rezultatu svih kandidata na izborima.
Hvala.

Josip Bilic
Prvi put se kandidiram za kongres eRepublike Hrvatske.
Pokušao sam se kandidirati i prošli mjesec ali zbog vojske koja me zvala u službu morao sam odustati.
Dosta dugo sam u Hrvatskoj Ujedinjenoj Stranci, te sam počašćen prilikom da mogu predstavljati HUS na izborima.
Član sam ehrvatskog veleposlanstva i veleposlanik sam u eBiH.

North Dalmatia
CroCarlito
Link na kandidaturu

Djurex
Link na kandidaturu

South Dalmatia
the_pro
Prvi put se kandidiram.Odradit cu svoj mandat do kraja, i dat cu 5 golda u HNB ako pobjedim.
Eto, malo sam škrt na rijecima, ali vjerujte biti cete sretni ako me izaberete.

Cro_knight
Bok! Prvo da se ukratko predstavim svima. Ja sam CRO_knight i službeni sam kandidat HUS-a na kongresnim izborima za područje južne Dalmacije. Dosta dugo sam stanovnik eHrvatske i član HUS-a s tim da sam dosada živio tiho svoj e-život i skupljao iskustvo prateći što se događa u našoj eHrvatskoj. Nikad nisam napuštao eHrvatsku, a pogotovo ne u njenim najtežim trenutcima te sam se gorljivo borio na svim ratištima da bih je obranio. Takvu borbu namjeravam voditi i dalje u slučaju da uđem u kongres. Sve odluke donositi ću samostalno nakon konzultacije sa iskusnijim političarima i članovima HUS-a. Ono što bih dodao za kraj je to da će me u mojem mandatu voditi razum, srce i pravičnost te da ću podržati samo odluke koje će poboljšati život svih eHrvata bez obzira na stranačku pripadnost.
Srdačan pozdrav svima

Toliko od njih, nadamo se da nije bilo zamorno.
Kao što vidite, velika većina su nova lica koja se žele dokazati i uraditi nešto za eHrvatsku, pomoći joj u napretku. Želimo sreću kandidatima svih stranaka i neka najbolji pobijedi.

Pozivamo sve da nam se pridruže na stranačkom chatu.
Molimo članove stranke da čuvaju svoj glas što više mogu. Dođite na stranački chat kako bi ste dobili karte za selidbu u slučaju potrebe.
Također pozivamo sve članove HUSa koji nisu na forumu da nam se priključe i pomognu u stvaranju bolje i jače stranke.

I NAJVAŽNIJA STVAR:
Za kojeg god kandidata se odlučili glasati, glasajte za kandidate sa službenih lista stranaka kako bi izbjegli "padobrance" u Kongresu koji bi mogli upropastiti državu. Sve stranke koje izlaze sa svojim kandidatima na izbore su objavile liste svojih službenih kandidata.

Za sva pitanja se obratite nekome od članova Uprave.

Još jednom želimo sreću svim kandidatima.
Uprava HUSa
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.