eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2009. - Kongresni izbori!

Go down

Veljaca 2009. - Kongresni izbori! Empty Veljaca 2009. - Kongresni izbori!

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 23:23

Kongresni izbori!

Dragi sugrađani. Sutra su novi kongresni izbori u kojem vi određujete tko će Vas predstavljati u našem kongresu, ili kako ga mi Hrvati volimo zvati - Saboru.

Birališta se otvaraju ujutro u srijedu u 09:01, a zatvaraju u četvrtak u 08:59., pa vas pozivam sve da glasate, jer ne možete izgubiti ništa, a možete dobiti koji EP više.

Da ne pišem još jedan "dugi i dosadan" članak, kao što su to naglasili u mom prošlom članku, iskoristiti ću ovaj članak da najavim i svoju ponovnu kanidaturu za člana našeg sabora.

Ovo će biti moja treća kandidatura u nizu jer sam već dva mandata odradio u potpunosti. Treći mandat planiram odraditi kao i ova dva prethodna, ispunjen ponosom jer branim interese naših Hrvata i moje Hrvatske. Iako bih volio sudjelovati u ratovima i nabiti si rank do nebesa, iz principa ću ratovati samo pod zastavom svoje domovine, tako da se ne morate brinuti da ću otići iz Sabora radi ratova u Španjolskoj, Švicarskoj, ili šta je već znam kojoj državi. Ja ću uvijek biti tu. Dok Vam ne dosadim! Smile

Da ne duljim dalje, cijelu kandidaturu možete pročitati na nacionalnom forumu (klikni ovdje da ju vidiš)

Hvala Vam svima na čitanju.
Andrej
Član HUS-a

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.