eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009. Ambasada EHrvatske

Go down

Studeni 2009. Ambasada EHrvatske Empty Studeni 2009. Ambasada EHrvatske

Postaj  Zerocool12 14/11/2009, 23:55

Ukratko ovim bih putem želio obavjestiti sve državljane eSrbije kako sam imenovan za Ambasadora eHrvatske u eSrbiji.
Ovu igru igram samo skoro 8 mjeseci, ali sam više manje prilično aktivan igrač, nemam neke RL predrasude i nadam se kako čemo uspješno i korektno surađivati.
Glavna želja zašto sam se prihvatio ovoga posla je smirivanje tenzija između eSrbije i eHrvatske, te stvaranje prijateljskog okruženja te pokrenuti mirni dijalog, ali i suradnju kako na ekonomskim tako i na političkom planu.
Iako se možda na prvi pogled ove želje čine nemogućima, nadam se kako su one ostvarive. Igrači sa naših prostora ne samo da dijele mnoge jezične sličnosti što uvelike omogučava komunikaciju već i među nama postoje mnoge kulturne sličnosti na kojima bi se naša eventualna suradnja mogla ostvariti.
Samo ako pogledamo broj igrača eSrbije i eHrvatske ali isto i eBiH te eSlovenije te njihov xp lako se može vidjeti kako bi bili najača sila u eSvijetu da surađujemo umjesto da se borimo.
Znam kako se grijesi iz prošlosti nemogu samo tako zaboraviti, ali uz trud ništa nije nemoguće.

Za sva vaša pitanja kontaktirajte me na PM

Iskreni pozdravi!
Flaminije Ambasador eHrvatske.

Zerocool12

Broj postova : 73
Join date : 28.10.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.