eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009. - Za sve biznismene

Go down

Studeni 2009. - Za sve biznismene Empty Studeni 2009. - Za sve biznismene

Postaj  Dalibor 14/12/2009, 21:29

Studeni 2009. - Za sve biznismene Area51

Pozdrav dragi građani eHrvatske. Hvala svima koji ste se pretplatili na moje novine, a nadam se da ću prikupiti i kojeg novog pretplatnika.
Možda ste primjetili da sam odustao od prijašnjeg koncepta novina, budući da nemam vremena pratiti toliko zbivanja u svijetu, te sam odlučio da je bolje imati novine tipa magazina, u kojem mogu objavljivati razne teme. Stoga sam promjenio i sam naziv novina i odmah krećem sa jednom interesantnom temom.

Biti poduzetnik u ovom esvijetu nije uvijek lagano, jer treba konstantno pratiti kretanje cijena proizvoda u zemlji i svijetu, odnos ponude i potražnje, kretanje tečaja, usklađivati plaće i to sve na dnevnoj bazi. No postoje neki alati koji vam mogu znatno olakšati taj posao, pa ću se osvrnuti na neke od njih.

Da bi sve te skripte funkcionirale morate prvo instalirati dodatak za Firefox - GreaseMonkey i restartirati Firefox.


Studeni 2009. - Za sve biznismene Divbarbsmpl
:: SKRIPTE ::

eRepublik Plus | preuzmi
Ova skripta je jedna od boljih i njezine mogućnosti su wellness calculator, prikaz jedinične cijene proizvoda na marketu i cijene proizvoda u goldu, automatski prijevod članaka, napredni urednik novina, kreiranje brzih linkova i još mnogo toga...
Studeni 2009. - Za sve biznismene 78154891
Studeni 2009. - Za sve biznismene 68082669
Studeni 2009. - Za sve biznismene 19501833
Studeni 2009. - Za sve biznismene 37900955
Studeni 2009. - Za sve biznismene 95034921


eRepublikprofIT! | preuzmi
Skripta dodajte company calculator na stranicu tvrtke, sa kojim možete brzo steći uvid u dnevni profit/gubitak tvrtke, profit po pojedinom zaposleniku, prikaz cijene proizvoda na marketu.
Studeni 2009. - Za sve biznismene Compprofit
Studeni 2009. - Za sve biznismene 99212954


eCompany Calc | preuzmi
Skripta prikazuje trenutnu cijenu sa marketa na kojem prodajemo na stranici tvrtke, te cijenu raw materijala ukoliko imate manu firmu.
Studeni 2009. - Za sve biznismene Cc2m


Donate raws script | preuzmi
Skripta dodaje linkove za brzo doniranje sirovina (raw materials) tvrtkama što je korisno ako često kupujete sirovine na stranim tržištima, jer će vam cjeli postupak olakšati i ubrzati.
Studeni 2009. - Za sve biznismene 67958661


Sortable | preuzmi
Skripta omogućava sortiranje radnika po skillu, levelu i još nekim faktorima.
Studeni 2009. - Za sve biznismene 26426344


Studeni 2009. - Za sve biznismene Divbarbsmpl
:: ZA KRAJ ::
Vjerujem da će navedeni alati znatno olakšati vaš posao i imat ćete vremena za druge stvari.
Ako znate još koju skriptu slobodno napišite u komentarima, pa je dodam na popis.

* Napomena: Navedene skripte koriste eAPI u sukladnosti sa pravilima eRepublika.


Ukoliko vam je navedeno štivo bilo interesantno molim pretplatite se na novine (Subscribe gore desno), kako bi dobili obavijest kad izađe novi članak, a i mene motivirali da pišem češće. xD


Do sljedećeg broja,
--
Mr Dalibor
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.