eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Listopad 2009 - *****Kandidatura za predsjednika eHrvatske - rocker-ma (uvod)*****

Go down

Listopad 2009 - *****Kandidatura za predsjednika eHrvatske - rocker-ma (uvod)***** Empty Listopad 2009 - *****Kandidatura za predsjednika eHrvatske - rocker-ma (uvod)*****

Postaj  Zerocool12 28/12/2009, 23:33

Danas, u subotu, 31.10.2009. ovim člankom i službeno objavljujem svoju kandidaturu za predsjednika eHrvatske.

O meni se u RL zna i previše toga, pa ni ne želim pričati o tome u ovom članku/kandidaturi.
Jedina bitna stvar i promjena u mom životu je to što sam sad i službeno propali student i sad nemam nikakvih obaveza sljedećih mjesec dana najmanje. Kako mi ovih dana stiže i laptop(nadam se već u ponedjeljak), bit ću još češće online i na chatovima.

Što se tiče ingame funkcija i staža, ovu igru igram već godinu i 8 mjeseci otprilike i postigao sam dosta toga. Kongresnik sam bio 5 puta, predsjednik HDS-a 2 mandata, voditelj Hrvatske Gospodarske Komore 4 mjeseca, a posljednja dva mjeseca sam obnašao dužnost premijera eHrvatske Borkanu, gdje sam vodio Hrvatsku Gospodarsku Komoru, Hrvatski Construction Centar i zavod za zaposljavanje. Isto tako, sudjelovao sam i sufinancirao akciju Ferragosto u kojoj je, svima već poznata skupinja ljudi uz pomoć građana, napravila PTO talijanskog kongresa. Tako smo osigurali financijsku i ekonomsku stabilnost naše države nakon pretrpljenog TOa od strane Srba i Mađara.

Biti predsjednikom nekome predstavlja prestiž, nekome želju za probitkom, nekome podizanje ega...biti predsjednikom meni predstavlja čast i odgovornost. To sve na sebe veže jako puno dogovora, pregovora, taktiziranja, organiziaranja, prezentiranja svega javnosti i jako puno rada, uz jako veliku aktivnost ingame i na chatovima kako bi tu dužnost obnašao kvalitetno. Kako sam jako puno učio u zadnje vrijeme, saznao puno toga, bio upućen u raznorazne stvari preko našeg predsjednika Borkana, mislim da sam spreman voditi ovu državu odgovorno i kvalitetno.

Mislim da posjedujem znanje iz svih aspekata ove igre, od ekonomije i gospodarstva, monetary marketa, socijalnim problemima u državi, vanjskoj i unutrašnjoj politici države i vojsci. Zbog toga sam siguran da mogu pridonijeti napretku eHrvatske ukoliko dobijem mandat.

Građenje vanjskopolitičkih odnosa sa saveznicima i održavanje istih nebi trebao biti problem, jer sa većinom utjecajnih stranaca u savezničkim državama, nekim predsjednicima i ostalim članovima vlade imam kontakt već duže vremena, a i članstvo u EMCu mi je jako puno pomoglo. Sa ostatkom sam se upoznao tokom rada kao premijer u posljednja mjeseca i imam jako dobre odnose sa većinom ljudi.

Rado slušam savjete i kritike, kako na moj rad, tako i na rad ljudi koji su mi podređeni, a dobre prijedloge uglavnom prihvaćam. No, što se tiće vojnih odluka, tu sam odlučan i znam što mi je činiti u svakom trenutku. Ukoliko se ukaže šansa za napad sigurno bi napao, ali pritom ne smije u pitanje doći teritorijalna cijelovitost eHrvatske.

Mali uvod za ono što nas očekuje u sljedećih 5 dana, a kako nam Slovenija objavljuje rat, izgleda da nas čekaju zanimljivi dani. Detaljnije u sljedeća dva članka moje kandidature.

premijer eHrvatske,
rocker-ma.

Zerocool12

Broj postova : 73
Join date : 28.10.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.