eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - Vrijeme za pregovore

Go down

Sijecanj 2010. - Vrijeme za pregovore Empty Sijecanj 2010. - Vrijeme za pregovore

Postaj  moretousic 15/1/2010, 07:06

Vrijeme za pregovore

Dobar dan poštovani građani e svijeta,

Izražavam veliko zadovoljstvo što smo upravo sa Slovencima u zajedničkoj državi. Mislim da je došlo vrijeme da se prestanemo naslađivati našom velikom pobjedom. Naravno i meni je drago što smo uspjeli ostvariti našu misiju.

Došlo je vrijeme u kojem moramo početi razmišljati objektivno i hladne glave. Došlo je vrijeme da čelnici naše države stupe u kontakt sa legitimnim predstavnicima slovenske vlade i sklope dobar ugovor ili savez u kojemu će se ostvarivati obostrani interesi. Erepublik je igra koja je napravita na taj način da nijedno zauzimanje ili osvajanje tuđeg tertorija nije zauvjek odnsno na duži vremenski period.

Stoga predlažem aliansu naših naroda koji su povijesno vrlo povezani. Naroda s kojima imamo sličnu povijest korz gotovo cijelo naše postojanje. Nažalost današnji političari su pokvarili naše stoljetno prijateljstvo.... obnovimo ga sada... ovdije.... u esvijetu....

EDIT (reakcija na komentare) ne živite zaslijepljeni sadašnjošću, trenutnim uspjehom. Okrenite se budućnosti. Kolo sreće okretati se ne prestaje.

koristio sam google translate...

Dober dan spoštovane državljani v svetu e,

I izraziti veliko zadovoljstvo, da smo le Slovenci v enakem stanju. Mislim, da je čas za ustavitev veselje naše veliko zmago. Seveda, in sem bil vesel, da nam je uspelo izpolniti naše poslanstvo.

Prišel je čas, ko moramo začeti razmišljati objektivno in ohladimo. Ni bilo časa, da voditelji naše države priti v stik z zakonitim predstavnikom slovenskega vlade, in je dobro pogodbo ali zavezo, ki bodo opravljali skupne interese. ERepublik je igra, ki je za to, da nobena dejavnost ali osvojitev tujih tertorija ni večno odnsno daljšem časovnem obdobju.

Zato predlagam, aliansu naši ljudje so zgodovinsko zelo povezani. Ljudi, s katerimi imamo podobno zgodovino Fest skoraj ves naš obstoj. Žal so današnji politiki korupcije naših stoletnih prijateljstvo .... obnoviti zdaj ... Tukaj .... v esvijetu ....

EDIT (odziv na pripombe) ne živijo slepo tem, sedanje uspeh. Obrnite se prihodnosti. Wheel of fortune spin ne ustavi.

vaš urednik
Pero Pero

vote i/ili subscribe...

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.