eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Listopad 2009. - Zablude o zadnoj bitci u Slavoniji

Go down

Listopad 2009. - Zablude o zadnoj bitci u Slavoniji Empty Listopad 2009. - Zablude o zadnoj bitci u Slavoniji

Postaj  moretousic 18/1/2010, 01:00

Zablude o zadnoj bitci u Slavoniji


(Naslov treba ici "Zablude o zadnjoj bitci u Slavoniji i Hrvatsko - Srpskom ratu" ali je nekakav bug i nece editrat naslov)
Ovako, clanak sam odlucio napisati potaknut zabludama koje mi iskreno idu zivce. Znam da nitko ne voli gubiti, pogotovo mi tu Balkanci, ali treba biti objektivan i priznati casno poraz.

Nazalost velika vecina vas Srba nije objektivna. Znate o cemu pricam, pricam o vasim pricama nakon izgubljene bitke u Slavoniji, posto ste izgubili 4. put za redom, a uvijek iste price cujem prije i nakon bitke, shvatio sam da nesto nije uredu.

Ukratko, price prije bitke "Ovaj put cemo vas dobiti" "Idemo u oslobodenje Slavonije" "Hrvatske uskoro nece biti"

A onda nakon bitke "Admin je Hrvat" "Drugi put cemo vas dobiti" "Kokos je spasila Hrvatsku" "Vi ste vise golda potrosili" "Skrivate se iza saveznika" (Niste znali da se napadom na originalnu regiju aktiviraju sazvenici koje svatko ima pa i vi?)

I tako nakon svake bitke, da ne duljim, krecem o zabludama:



1) Hrvatska ima 14 saveznika u ratu, a mi smo sami Sad

Ovim se najvise vrsi propaganda.
a) Ako ste krenuli u rat na nasu zemlju, valjda ste znali da cete pritom aktivirati nase MPPeve i koji ce se boriti za nas. Da mi napadnemo Vojvodinu rekli bi sazvenicima da se ne bori za vas? (Racunajte da vas sa drugog boka napadne Rumunjska kao nas Madarska).
Da sigurno, lol.

b) Ne, niste sami, vjerute mi da niste. Mozda pise da je 14 na 1, ali tu su naravno druge bitke. Koje bitke?
Rusija je napala SAD sa svojih 8 MPPeva (Iran, Portugal, Indonezija, Srbija, Turska, Brazil, Argentina, Nizozemska), iako je bitke predana kasnije, tih 8 zemalja je bilo na vasoj strani jedno vrijeme.
Turska je napala Grcku. (Grci se bore protiv Turaka)
Finska je napadnuta od Rusije i Latvije, koja ima svoj MPP u tom ratu Estoniju, to su samo 3 zemlje na Finsku, + 8 privremenih na Rusiju i Turski napad.
Takoder je bio napad na nas naravno sa Madarske i Slovenske strane.

Sto ovo znaci? Na nasoj strani su bili 14 saveznika, a na vasoj Madarska, Slovenija, Rusija, Turska, Latvija, Estonija i jedno vrijeme onih 8 ruskih MPPeva.

Na nasoj strani od 14 MPPeva je bilo zemalja tipa Norveska, Malezija, Izreal koji zajedno ne mogu napraviti 100k, ali kako god...

Zaista ste bili sami?




2) Admin je Hrvat, Hrvatsku je spasio spor server!

O ovome nije potrebna velika rasprava. Onaj tko ce ukljuciti mozak, shvatit ce ako laga njemu i njegovom frendu, da server laga svima. Ako se ja nisam borio, nije se borio ni netko treci onda, logicno?
Meni je server oko 20 sek ucitavao jedan wellness box kada sam pokusao tenkati, tako da na kraju nisam uspio sve borbe odraditi, pa sam kod madarskog napada ostalo odradio
Shvatite, ovo se desilo svima, ne samo vama, vi ovo shvacate ozbiljnije samo zato sto ste izgubili.





3) Srbija je u ovom ratu napravila 10 milijuna stete, Hrvatska SAMO 5 milijuna!

Da, to je istina, no stetu ne radi drzava nego borci, borci imaju nacionalnost koliko ja znam, ili ne?

Da, borci imaju nacionalnost, da se ucestuje na ratu sa vase strane, treba se boriti iz Srbije, samo iz Srbije, da se netko bori za Hrvatsku, moze se boriti iz bilo koje druge zemlje (di je aktiviran mpp) i njoj se pripisuje steta nacinjena.

a) Svi Hrvati u inozenstvu, i veliki broj Hrvata vojnika koji kopaju iron po Spanjolskoj, Grckoj i Ukrajini nije se ni trebao seliti u Hrvatsku (steta ticketa) da se bori za nju, borio se iz navedenih zemalja i toj se zemlji pripisala steta.
Dok je slucaj kod vas drugacije, svi koji zive vani, i svi vojnici koji kopiraju iron po Rusiji, Indoneziji, Brazilu ili Madarskoj su se morali preseliti.
Land vojnici su uvijek oko 30-40% vojske ugrubo, pa sada racunajte molim lijepo.

b) Kada bi 10 milijuna stete u ovom ratu bila napravaljena od Srba kao i ova 4 milijuna stete od Srbije u zadnjoj bitci samo od Srba, Srbija bi bila svijetska velesila broj jedan.

Ova steta od 4 milijuna od jedne zemlje u 24h je rekord u eRepubliku, cak ni Madarska nije mogla napraviti to protiv Amerike uz svu silnu pomoc saveznika.

Sav taj silan dmdg dolazi od placenih tenkova, i saveznickih vojski i stanovnistva iz drugih zemalja koji su se preseliti u Srbiju boriti se za nju.

Osobno sam vidio puno clanaka po Indoneziji, Madarskoj gdje vec ne gdje trazite pomoc da vam pomognu.

Srbija u 5-6 bitki je u jednom od trening ratova napravila oko 2 milijuna dmdga, nije bitno tocno, kada se podjeli, ispadne oko 400k stete po bitci (moze biti i 200k, 600k), nasprem ovih 4 milijuna sada u zadnjoj bitci u Slavoniji, omjer bas i nije slican, zar ne?

c) U sve 4 bitke, u 3 bitke pararelno smo trosili stetu i na Madarsku, sada i na Sloveniju te jednom na SAD kada su napali Indoneziju. Sada smo prvi put imali zapovijed da se borimo u Slavoniji jer je tu bilo glavno zbivanje, inace je uvijek bila NW, i tukli smo uvijek protiv Madara, a vas smo uvijek rijesavali u zadnjim satima, kazem, ovaj zadnji put je bilo drugacije. Da nije bilo Madarske, Slovenije i SADa, nas dmdg bi bio punooo veci u ovom ratu.



d) Od kuda taj silan dmdg onda? Kao prvo tenkovi, full opremeljn tenk u jednoj bitci napravi oko 40k, takvih 5 napravi 200k stete. Samo 5 ljudi napravi 200k stete! Bili su tu Indo tenkovi, turski tenkovi, portugalski, cijela talijanska vojska, ruska vojska, cak su i britanski vojnici i tenkovi bili, ne znam tko sve ne.
U prvih 100 ljudi po xpu u Srbiji bila su svega 5-6 Srbina, valjda su sada jasne stvari?

Evo kopirao bih jednu objektivnu recenicu nedugo recenu od jednog Srbina.

"Odlican clanak samo nasi ljudi preteruju po Hrvatskim novinama kako nismo imali nikakvu pomoc mi sami na 14 MPP to je glupost imali smo ogromnu pomoc."

To cijenim.



4) Mi nismo nista izgubili, i dobit cemo sljedeci put!

Ovo "dobit cemo sljedeci put" je bilo receno nakon svake izgubljene bitke u Slavoniji. Zaista vam se da jos tjesiti sa time? Ako da, zaista super, jer ja bih zaista bio ePesimistican nakon toliko izgubljenih bitki.

Ok, niste nista izgubili, osim oko 600-800 golda na otvaranje bitke, i nisam gledao jel ste vi placali one tenkove ili PEACE.
Ono sto ste izgubili je moral, sigurno nije lijepo izgubiti, moral saveza PEACEa je ionako nizak, a sada su nastale i svade sa Francuskom nakon ove bitke, niste nista izgubili?

A sto ste mogli dobiti? Mogli ste dobiti ono sto smo mi dobili od vas, nasladivanje i uzivanje u pobijedi, i jacanje zajednistva saveza, da eto to, i to ste izgubili.


Toliko od mene, i upamtite jedno, Slavonija nikada pasti nece!

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.