eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - Tragicno a istinito !!

Go down

Sijecanj 2010. - Tragicno a istinito !! Empty Sijecanj 2010. - Tragicno a istinito !!

Postaj  moretousic 23/1/2010, 23:33

Tragicno a istinito !!

Tragicno a istinito kao sto i sam naslov kaze,nas drug do jucer suborac,zapovjednik, lik koje je sve svoje slobodno vrijeme posvetio eHrvatskoj tragicno al istinito napustio je igru!!Webstartm je predo svoj acc i odusto od erepublika.Pitate se zasto? Po mojim informacijama Webu su prijetili RL-om da ce ga pretuc,da su poslali par razbijaca na njega,da znaju di zivi,di ide na faks,imaju njegovu sliku a radi cega, radi ove igre, radi par malogradanskih mozgova koji ne kuze razliku izmedu virtualnog i RL svijeta, jer oni su si umislili da jedan eHrvat ide se borit za eSrbe za tamnu stranu!!
Ovoj je igra djeco nista vise, nit ce eHrvatska propast nit ce napredovat jer jednog dana cemo svi napustiti ovu igru tko znam mozda i erepublika vise nece bit za koju godinu, zato djeco pustite te svoje mozgove na pasu,igrajte se,zabavljajte, nemojte se opterecivat tko je di i tko je tko samo sebi radite stetu a drugima probleme.Web samo hrabro a ove kaj ti prijete fino ljepo na muriju pa im stisni prijave pa mozda i dobar odvjetnik pa i odsteta zbog dusevne boli pa neka se oni i dalje prijete.

Uzas!!!!!

***UVIJEK VJERNI***
***ZNAD SVEGA***
***HRVATSKA***

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.