eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009. - Povratak u realnost ?

Go down

Prosinac 2009. - Povratak u realnost ? Empty Prosinac 2009. - Povratak u realnost ?

Postaj  moretousic 24/1/2010, 08:04

Povratak u realnost ?

Posto vise nemam nimalo volje za forsirati ikakve ideje samo bih rezimirao trenutnu politicku situaciju u drzavi tj katastrofalno stanje medju strankama koje se namecu u vodjenju ove drzave.

Akciju za zadrzavanje novih igraca u igri je od stranaka podrzao samo HUS (o akciji vise u proslim clancima ovih novina) , naravno i ostale stranke su "podrzale" akciju sa obecanjima da ce i one krenuti sa radom, neki nemaju 30tak golda mjesecno(prvi mjesec, kompanija=20 golda, troskovi 10, ostale mjesece troskovi oko 10 golda) , neki fantaziraju i kompliciraju pa su namjerili otvoriti kompanije za sva tri skilla pa ih tamo balansirati (haha), neki drze nizak profil ne bi li se slucajno njih prozvalo...

Moze vas sve skupa u tim strankama i ostalim "organizacijama" (osim HUS.a, 5. GB , HOS.a , Traktora, Troolya - ovo su oni za koje znam da rade) biti sram

Kad cete shvatiti da Hrvatska nema kapacitet drzati tempo sa 200+ igraca dnevno dovijeka, treba li ikome uopce i pojasnjavati RL populaciju Hrvatske i korisnike interneta sa drugim vecim zemljama ? Da cemo kad tad spasti na 80tak ljudi dnevno? , ovaj konstantni porast kojeg biljezimo u usporedbi sa drugim nacijama je rezultat zadnjeg baby booma(tj. toga sto u ovome trenutku biljezimo malo veci porast novog stanovnistva od onoga koje odumire) i toga da se ljudi koji su tad dosli a koji su odustali jos broje , a uskoro zbog loseg prosjeka zadrzavanja novih igraca mozemo ocekivati nagli pad od minimalno 2000 igraca.

Mislio sam da mozemo ako nista barem napraviti nekakav iskorak u esvijetu i barem ovdje postati gospodarska i vojna velesila, nazalost lose navike iz RL.a su prevladale, pa se tako ove nase "ponosne" stranke neznajuci vise sta ce ponovno vracaju par mjeseci u proslost i umjesto rada revidiraju staru svadju HDS-oporba, na opce cudjenje novijih igraca, tjerajuci vjerovatno i dobar dio njih da odustanu od igre vidjevsi tragikomicnu presliku RL situacije.

Zato bih zavrsio sa zamolbom za sve stranke koje mene i moja misljenja/ideje guraju u svojim clancima a ne rade niti planiraju napraviti nesto konkretno na tu temu neka sa time prestanu jer cu ih poceti prozivati i direktno blatiti u ovakvim clancima, pa ce umjesto par jeftinih politickih poena pokupiti i dobru porciju lose propagande.

Za one koji i dalje misle nesto raditi neka mi se slobodno jave na PM sa email adresom pa im posaljem detalje sto i kako sa tim kompanijama.

Jos jedanput kapa dolje nekima sto se trude nesto zbilja i postici sa ehrvatskom , ostale wannabe kopije RL politicara culi ste svoje.

Pravac birtija

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.